Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon przesunięta na maj 2015

CD Projekt RED poinformowało nas o zmianie daty premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł na PlayStation 4, Xbox One oraz PC pojawi się dopiero w maju 2015.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Kolejna wielka zmiana daty premiery gry dotyczy tym razem superprodukcji polskiego studia CD Projekt RED. Studio poinformowało nas, iż Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku dopiero 19 maja 2015 roku. Twórcy potrzebują większej ilości czasu, aby dokładnie i kompletnie opracować swoją grę.

Gracze będą zmuszeni wstrzymać się z zakupem gry kolejne miesiące, bowiem CD Projekt RED wcześniej planowali wypuścić tytuł dokładnie 24 lutego. Szkoda, bowiem bardzo długo już czekamy na tę produkcję, ale jak widać autorzy potrzebują jeszcze czasu, celem wprowadzenia ostatnich szlifów do swojej produkcji.

”Pod koniec prac, widzimy jak wiele jeszcze detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być dosłownie pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realistycznie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Zespół pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni” – informacja prasowa.

Wszystko wskazuje więc na to, że tytuł pojawi się w gorącym okresie przed wakacjami. Gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Czekaliśmy tak długo, toteż poczekamy kolejne tygodnie na Geralta i jego przygodę.

[informacja prasowa]

Warto czekać, absolutnie!
Warto czekać, absolutnie!
Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny gry Halo 5: Guardians pojawiają się w sieci

Halo 5: Guardians okryło się złotem w zeszłym tygodniu a dziś możecie...
Read More