Premiera Total War: Atilla na PC oraz debiutancki trailer

Dziś debiutuje na rynku strategia czasu rzeczywistego autorstwa Creative Assembly. Długo oczekiwane Total War: Attila dostępne jest tylko na komputerach PC.

Total War: Attila to gratka dla fanów klasycznych strategii.
Total War: Attila to gratka dla fanów klasycznych strategii.

Dziś debiutuje jedna z najlepszych aktualnie strategii RTS na komputerach osobistych – Total War: Attila. Zasłużona seria Cretive Assembly ponownie daje o sobie znać. Użytkownicy komputerów klasy PC powinni się zainteresować również premierowym trailerem gry.

Total War: Attila ukazało się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC. Tytuł jest dostępny w wersji pudełkowej i cyfrowej. Za lokalizację gry odpowiada firma SEGA.

Total War: Attila ukazał się również w formie Edycji Specjalnej, która zawiera elementy niedostępne w standardowej wersji gry, takie jak:
  • Biografia Attyli Jest to biografia Attyli, autorstwa Nica Fieldsa, opublikowana przez uznanych specjalistów historii militariów z wydawnictwa Osprey Publishing i oparta się na najnowszych badaniach naukowych. Pięknie ilustrowana mapami, fotografiami archeologicznymi i specjalnymi rysunkami dokładnie oddaje życie, czasy i okrutne uczynki jednego z najbardziej niesławnych dowódców. Ta pozycja jest obecnie dostępna jedynie jako część edycji specjalnej gry Total War: ATTILA.
  • Plakat nawiązujący do gry Dwustronny plakat ukazuje oryginalną mapę kampanii gry Total War: Attila na jednej stronie, a na drugiej przewodnik po dostępnych grywalnych frakcjach.
  • Pakiet kultur przodków Wikingów
  • Dla tych, którzy zamówią Edycję Specjalną przed lub w dniu premiery, dołączony zostanie dodatek zawierający trzy kolejne grywalne nordyckie frakcje.

[informacja prasowa]

Edycja specjalna Total War: Attila.
Edycja specjalna Total War: Attila.

Written By
More from Patryk

Microsoft ujawnia listę gier dostępnych we wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One

Firma Microsoft decyduje się ujawnić wszystkie gry, które wejdą w skład tytułów...
Read More