Premiera The Evil Within została przyspieszona

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat gry The Evil Within. Horror trafi do nas w polskiej wersji językowej (napisy) już 14 października, czyli szybciej niż planowano.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Oficjalny wydawca gry The Evil Within w naszym kraju, firma Cenega, ogłosił że tytuł pojawi się na rynku w polskiej wersji językowej na komputerach osobistych (napisy) oraz w angielskiej wersji na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie 360 i Xbox One. Tytuł pojawi się na rynku wcześniej niż zakładano, bowiem już dnia 14 października.

The Evil Within to pozycja z gatunku survival horrorów. Historia opowiada losy pewnego funkcjonariusza policji, który, razem z oddziałem, przybywa na miejsce tajemniczej zbrodni. Miejscem akcji będą szpital psychiatryczny i jego okolice. Bardzo szybko okazuje się, że autorzy gry przygotowali dla graczy przerażający i wypełniony przemocą horror, dodam że niezwykle brutalny.

Kilkanaście dni temu publikowaliśmy oficjalne nagranie wideo przedstawiające obsadę aktorską, która wcieli się w bohaterów The Evil Within. Warto również zaznajomić się z naszą zapowiedzą tej gry, bowiem mieni się ona na wielki powrót króla gatunku do branży gier wideo.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chce zarobić miliard dolarów na DLC

Electronic Arts snuje ambitne plany dotyczące zarobków płynących z udostępniania dodatków w...
Read More