Premiera The Evil Within została przyspieszona

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat gry The Evil Within. Horror trafi do nas w polskiej wersji językowej (napisy) już 14 października, czyli szybciej niż planowano.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Oficjalny wydawca gry The Evil Within w naszym kraju, firma Cenega, ogłosił że tytuł pojawi się na rynku w polskiej wersji językowej na komputerach osobistych (napisy) oraz w angielskiej wersji na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie 360 i Xbox One. Tytuł pojawi się na rynku wcześniej niż zakładano, bowiem już dnia 14 października.

The Evil Within to pozycja z gatunku survival horrorów. Historia opowiada losy pewnego funkcjonariusza policji, który, razem z oddziałem, przybywa na miejsce tajemniczej zbrodni. Miejscem akcji będą szpital psychiatryczny i jego okolice. Bardzo szybko okazuje się, że autorzy gry przygotowali dla graczy przerażający i wypełniony przemocą horror, dodam że niezwykle brutalny.

Kilkanaście dni temu publikowaliśmy oficjalne nagranie wideo przedstawiające obsadę aktorską, która wcieli się w bohaterów The Evil Within. Warto również zaznajomić się z naszą zapowiedzą tej gry, bowiem mieni się ona na wielki powrót króla gatunku do branży gier wideo.

Written By
More from Patryk

Urodziny Xbox One i darmowy dostęp do Sunset Overdrive

Z okazji urodzin Xbox One firma Microsoft udostępniła darmowy weekend z grą...
Read More