Premiera The Division przesunięta.

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra cRPG, nad którą pracuje studio Massive Entertaiment. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie w wyniku zamachu terrorystycznego z użyciem groźnego wirusa Nowy Jork pada ofiarą pandemii. Gra zmierza na konsole nowej generacji oraz na komputery osobiste.

Czy sieciowa gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza odniesie sukces? Dla serii to na pewno coś nowego, tak samo jak dla fanów.

Tom Clancy’s The Division nie pojawi się w tym roku, jak początkowo planowano, a dopiero w przyszłym, 2015. Jak na razie twórcy nie podali konkretniejszej daty. Fachowcy napisali jedynie, że praca nad The Division to okazja, która zdarza się raz w życiu. Podkreślili, że tworzą coś z czego są dumni i nie chcą iść na kompromis pod względem jakości i to dlatego wypuszczą grę dopiero wtedy, kiedy będzie gotowa. Miejmy nadzieję, że wykorzystają ten czas dobrze i w dniu premiery wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a twórcy będą mogli być dumni również po premierze.

Rozgrywka w The Division nastawiona jest na wieloosobową kooperacje. Wcielamy się w rolę agentów i próbujemy opanować sytuacje w zniszczonym mieście. Gra posiadać będzie otwarty świat, co umożliwiać będzie swobodną eksploracje i podejmowanie pobocznych zadań. Naturalnie istotnym elementem będzie walka, która ma przypominać tę, którą twórcy przedstawili w Tom Clancy’s Ghost Recon. The Division działa na zaawansowanym silniku Snowdrop, który ma pozwolić w pełni wykorzystać możliwości techniczne konsol nowej generacji oraz ma zapewnić działanie rozbudowanych funkcji społecznościowych, a także interakcje z smartfonową aplikacją.

[dzięki- Polygon]

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- Mortal Kombat X z kolejnym gameplayem.

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej serii bijatyk. Po emocjonującym trailerze,...
Read More