Premiera The Crew opóźniona o kilka tygodni

W sieci pojawiły się informacje na temat planowanym opóźnieniu debiutu gry wyścigowej studia Ivory Tower w postaci The Crew.

The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową.
The Crew jest pierwszym, tak dużym projektem samochodowym na konsolach nowej generacji, który kładzie nacisk na zabawę wieloosobową. 

The Crew miało się pojawić na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 13 listopada tego roku. Premiera zostanie jednak nieznacznie przesunięta, bowiem gra pojawi się na rynku 2 grudnia.

Producent gry zdecydował się przesunąć datę premiery gry ze względów technicznych. Aktualnie trwają testy gry, które mają wykazać funkcjonalność trybów wieloosobowych w The Crew. Ivory Tower zapowiedziało kolejną fazę testów, które mają się rozpocząć pod koniec przyszłego miesiąca. Producent chce być pewny udanego debiutu, który wykluczy kardynalne błędy i nie zakłóci przyjemności z rozgrywki.

Przypomnijmy, że rzeczony tytuł stawia na rozgrywki wieloosobowe. Cechuje się on ogromnym światem, po którym gracze mogą się swobodnie poruszać oraz wchodzić ze sobą w interakcję. Wyścigi tego typu są narażone na wiele błędów, których producent chce uniknąć zanim wypuści The Crew na rynek. Jedno jest pewne, okres jesienno-zimowy będzie należał do gatunku wyścigów.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/06/ubisoft-delays-racing-mmo-the-crew/]

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 kontra komputery PC na nowym zwiastunie Project CARS

Opublikowano w sieci najnowszy zwiastun gry Project CARS, który koncentruje się na porównaniu...
Read More