Premiera Sebastien Loeb Rally EVO dopiero w 2016

Sebastien Loeb Rally Evo to jedna z ciekawszych gier wyścigowych tego roku…no właśnie nie bardzo, bo premiera została przesunięta na 2016.

W październiku tego roku na rynku nie pojawi się gra Sebastien Loeb Rally Evo. Tytuł został przesunięty na 2016, a na rynku pojawi się tylko WRC 5 na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Trochę szkoda, bo ścigałka od Milestone zapowiadała się całkiem klasowo. Gra jednak musi pozostać dłużej w procesie produkcji, o czym świadczy niniejszy komunikat. Według twórców czas zostanie spożytkowany na ostatecznie dopracowanie tej gry, która wymaga jeszcze trochę czasu.

”Sébastien Loeb Rally Evo to aktualnie największy projekt, przy którym kiedykolwiek pracowaliśmy. Postanowiliśmy opóźnić premierę w celu skupienia się na ulepszeniu naszej gry. Dzięki temu gracze dostaną symulator rajdów z najwyższej półki.” – Sebastien Bixio, Milestone.

Gra zapowiada się bardzo dobrze, ma przywrócić wiarę fanów rajdów samochodowych w talent Milestone. Miejmy nadzieję, że na przestrzeni miesięcy będziemy mogli zobaczyć ten tytuł w akcji.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/sebastien_loeb_rally_evo/news/sebastien_loeb_rally_evo_delayed_to_2016.html]

 

[interaction id=”55a657799831cbaa2185754d”]

Written By
More from Patryk

Destiny – opublikowano pierwsze materiały wideo z gry

Beta testy gry Destiny trwają. W sieci opublikowano pierwsze materiały wideo, które...
Read More