Premiera Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4 w 2016?

Wszyscy czekamy do wielkiej premiery Rise of the Tomb Raider na Xbox One, która odbędzie się pod koniec roku. Najnowsze plotki twierdzą, że premiera na PS4 pod koniec 2016 roku.

Redaktorzy programu The Know ostatnio zasłynęli największą bombą plotkarską przed targami E3 2015. Ujawnili zapowiedź i pierwsze materiały z Dark Soul 3, które to informacje potwierdziło From Software na E3 2015.

The Know przygotowało dla opinii publicznej kolejną bombę w postaci daty premiery Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4. Według ich informacji Lara Croft pojawi się na konsoli Sony pod koniec 2016 roku, jesteście zadowoleni?

Co ciekawe, anonimowe źródło informacji redakcji The Know podaje, iż wydawcą gry zostanie Square Enix (oczywiste), ale cena zostanie obniżona o 40 dolarów (!) w stosunku do premiery na Xbox One. Ma być prawdopodobnie rekompensata dla wszystkich właścicieli PlayStation 4.

Gorące nowinki mają zostać oficjalnie potwierdzone dopiero w roku 2016, ale aż wierzyć się nie chce, że The Know dotarło do tak bardzo strzeżonych (z punktu widzenia producenta) informacji. Miejmy nadzieję, że to nie jest fake, bo Lara Croft na PlayStation 4 może wyglądać wybitnie.

 

[interaction id=”55781aff84caec334b77e37c”]

Written By
More from Patryk

Produkcja Until Dawn dobiegła końca, no to czekamy na premierę na PlayStation 4

Sony w przyszłym miesiącu obsługuje jedną, wielką, jednocześnie przerażająca premierę. Mianowice Until...
Read More