Premiera Resident Evil: Revelations 2 przesunięta o tydzień

W sieci pojawiły się informacje o tygodniowym opóźnieniu premiery horroru Resident Evil: Revelations 2 na konsolach stacjonarnych, PlayStation Vita oraz komputerach osobistych.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

Sympatycy marki Resident Evil będą musieli jeszcze poczekać na debiut Resident Evil: Revelations 2. Firma Capcom potwierdziła, iż ten tytuł (jego pierwszy odcinek) pojawi się na rynku tydzień później niż zakładano. Nowa data premiery to 25 luty. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputerach osobistych.

Autorzy gry przepraszają za zwłokę, ale czas ten chcą wykorzystać na ostatnie szlify pierwszego odcinka tego horroru. Kolejne odcinki tej niezwykle mocno oczekiwanej produkcji mają pojawiać się na rynku kolejno tydzień po tygodniu, a więc 4, 11 oraz 18 marca.

Należy podkreślić, iż Resident Evil: Revalations jest całkiem przyzwoitą ofertą, jeżeli mowa o jej cenie. Pojedynczy odcinek został wyceniony na 6 dolarów, a więc około 20 złotych. Oczywiście gracze mogą wejść w posiadanie przepustki sezonowej za kwotę 25 dolarów (ok. 84 złotych). Po premierze wszystkich odcinków na rynku ma się pojawić pełnoprawne, zbiorcze wydanie pudełkowe Resident Evil: Revelations 2.

Historia gry opowiadać ma o losach znanej i lubianej Claire Redfield oraz debiutującej w tej serii Moiry Burton. Młoda i niedoświadczona córka Barry’ego trafia w sam środek piekła, a jej jedyną nadzieją jest wspomniana Claire. Bohaterki jednak nie będą same na polu bitwy, bo jak zauważycie na poniższym filmiku, Barry Burton przybędzie im z pomocą.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-01-15-resident-evil-revelations-2-gets-pushed-back-one-week]

Written By
More from Patryk

Resident Evil HD – recenzja

Firma Capcom zdecydowała się wypuścić na rynek kolejną wersję swojej legendarnej gry...
Read More