Premiera Project Cars przesunięta na marzec 2015 roku!

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad Studios. Do sieci trafiły informację, które mówią, że premiera gry została przesunięta na przyszły rok.

Czy Project Cars podbije serca fanów gier wyścigowych?

Informację dotyczące przeniesienia premiery Project Cars na przyszły rok ukazały się na zamkniętym forum, dostępnym dla osób, które wsparły produkcję Slightly Mad Studios. Oficjalnie informacja ta miała pojawić się jutro, jednakże wydawca gry, czyli firma Bandai Namco potwierdziła powyższe rewelacji, o czym informuje serwis VideoGamer. Nowa data premiery Project Cars to marzec 2015 roku.

Najnowsza gra Slightly Mad Studios zaoferuje graczom wiele trybów zarówno lokalnych jak i sieciowych, którym poświęcono bardzo dużo uwagi. Project Cars wyróżnia się także od strony graficznej, szczególnie poprzez efekty pogodowe oraz grę świateł, którą możecie podziwiać na poniższym materiale. Warto również wspomnieć, że twórcy postarali się przenieść do swojej gry prawdziwe tory wyścigowe takie jak Brands Hatch czy Connecticut Hill.

Project Cars zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzialna jest firma Cenega.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/project_cars/news/project_cars_delayed_to_march_2015_2.html]

More from Mikołaj Ciesielski

eSport to nie sport twierdzi szef stacji ESPN

Szef amerykańskiej sportowej stacji telewizyjnej postanowił wypowiedzieć się na temat uznania elektronicznych...
Read More