Premiera Project CARS ponownie przesunięta

Niestety premiera Project CARS ponownie zostanie przesunięta. Tym razem gra pojawi się na rynku w połowie maja na PS4, Xone oraz PC.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS to całkiem dobrze zapowiadająca się gra wyścigowa, która ma niesamowite problemy z ustaleniem konkretnej daty premiery. Tytuł nie pojawi się na rynku 4 maja, jak to miało mieć miejsce do niedawna, bowiem Slightly Mad Studios przesunęli datę debiutu na ”połowę maja”.

Project CARS to wyścigi samochodowe, które imponują oprawą graficzną, wykonaniem modeli samochodów oraz symulacyjnym podejściem do zabawy.

Twórcy gry przyznają, że aktualnie jest ona ukończona w 99 procentach, ale nadal pracują nad zakończeniem procesu produkcji. Nie wiadomo, o co dokładnie chodzi, ale Project CARS ma pojawić się na rynku w połowie maja. Oczywiście jest to przybliżona data premiery, w trakcie nadchodzących tygodni powinniśmy poznać dokładny termin debiutu. Miejmy nadzieję, że Slightly Mad Studios poradzą sobie z tą niezwykle dobrze zapowiadającą się produkcją.

Project CARS przygotowywane jest z myślą o PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł jest jedną z pierwszych, w pełni next-genową grą wyścigową – trzymam kciuki za jej debiut.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/11/project-cars-is-ticketed-with-a-delay-once-more/]

Project CARS w wersji na PlayStation 4.
Project CARS w wersji na PlayStation 4.
Written By
More from Patryk

Dragon Age: Origins można pobierać za darmo na platformie Origin

Platforma Origin udostępniła kolejną grę z promocji ”Specjalny Prezent”. Tym razem gracze...
Read More