Premiera PlayStation TV w listopadzie

PlayStation TV w pełnej krasie!

Firma Sony wprowadzi na rynek PlayStation TV. Premiera urządzenia już w listopadzie tego roku. Cenę ustalono na około 400 złotych.

Marka Sony od wielu lat jest nierozerwalnie kojarzona z konsolami PlayStation, mimo iż zajmuje się wieloma innymi rynkami zbytu.
Marka Sony od wielu lat jest nierozerwalnie kojarzona z konsolami PlayStation, mimo iż zajmuje się wieloma innymi rynkami zbytu.

PlayStation TV dostępne będzie w Europie już z dniem 14 listopada. Sprzęt został wyceniony na około 420 złotych. Gadżet pozwoli nam połączyć się z PlayStation Vita, PlayStation Portable oraz grać w gry z pierwszego PlayStation.

Koncern Sony zapowiedział, że z dniem premiery udostępniona zostanie bogata kolekcja gier. W dalszym okresie pozycje w bibliotece PlayStation TV będą rozwija, już wiadomo, że pojawi się w niej również Minecraft.

Jedną z nowych informacji jest fakt ujawnienia elementów zestawu z PlayStation TV. W skład zestawu wejdzie rzeczone urządzenie, kody do pobrania trzech gier (Olli Olli, Worms Revolution Extreme, Velocity Ultra). PlayStation TV opisane jest 1GB pamięci wewnętrznej.

Czym takim jest PlayStation TV? Łącznikiem w ekosystemie PlayStation, bowiem pozwoli nam na udostępnianie rozgrywki z dajmy na to PlayStation 4 do innego telewizora, pod który podłączone jest właśnie PlayStation TV. Oczywiście do zabawy jest wymagany kontroler od PlayStation 3 lub też PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Dev diary od twórców Battlefield Hardline

W sieci pojawił się dziennik developera twórców gry Battlefield Hardline. Visceral Games....
Read More