Premiera Homefront: The Revolution dopiero w 2016 na PC, PS4 i Xone

Premiera świetnego Homefront: The Revolutions została przesunięta na rok 2016. Jest to zatem kolejny opóźniony debiut na PS4, Xone oraz PC.

Jedna z najciekawiej zapowiadających się strzelanin FPS na nowej generacji konsol.
Jedna z najciekawiej zapowiadających się strzelanin FPS na nowej generacji konsol.

Firma Deep Silver zdecydowała się przesunąć datę premiery gry Homefront: The Revolution na rok 2016. Początkowo ten tytuł miał pojawić się jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Niestety, kolejna wielka premiera zaliczy poślizg, tym samym gracze zagrają w ten świetnie zapowiadający się tytuł dopiero w przyszłym roku.

Homefront: The Revolution na ten moment imponuje wykonaniem oprawy graficznej na najwyższym poziomie.

Początkowo za ten tytuł odpowiadało studio Crytek, które wykorzystywało swój świetny silnik graficzny Cry Engine do produkcji gry. W późniejszym okresie jednak twórca miewał problemy organizacyjne i ostatecznie odsprzedał licencję na ten markę Homefront firmie Deep Silver. Nowy wydawca gry zdecydował, że kontynuację prac nad Homefront: The Revolutions odda przekaże studiu Dambuster.

Wygląda więc na to, że wydawnictwo zdecydowało się przesunąć datę premiery o kilka miesięcy celem ostatecznego dopracowania gry. Dambuster Studios cieszą się pełnym zaufaniem Deep Silver, a samo Homefront: The Revolution wygląda nieziemsko za sprawą oprawy graficznej. Trudno, że zagramy dopiero w 2016, ale myślę, że warto czekać.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/12/homefront-the-revolution-pc-ps4-xbox-one-2016/]


homefront box art_pk

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima zapowiada kolejny gameplay z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Największa premiera tego roku dopiero na początku września. Wtedy to debiutuje Metal...
Read More