Premiera Heroes of The Storm już w czerwcu, otwarte beta testy w maju

Gra Heroes of the Storm debiutuje na rynku PC już 2 czerwca tego roku. Warto jednak zainteresować się ponadto otwartymi testami gry, które rozpoczynają się 20 maja.

heroes-of-the-storm

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła, że oficjalna premiera gry Heroes of the Storm nastąpi 2 czerwca bieżącego roku. Poprzedzi ją faza otwartych beta-testów, która rozpocznie się 20 maja.

Wkrocz w serce burzy i dołącz do bitwy o Nexus – 20 maja rozpoczną się otwarte beta-testy.

Heroes of the Storm to darmowa, sieciowa drużynowa bijatyka Blizzarda, w której występują obok siebie różnorodne, kultowe postaci znane z legendarnych światów science-fiction i fantasy stworzonych przez studio z Irvine. Mowa tutaj o bohaterach z uniwersów Warcrafta, StarCrafta oraz Diablo ścierają się w niesamowitych, pełnych akcji bataliach.

heroes of the storm screenshot

W momencie premiery w grze Heroes of the Storm dostępnych będzie ponad 30 grywalnych postaci oraz 7 dynamicznych pól bitew – na każdym z nich gracze zmierzą się z niepowtarzalnymi wyzwaniami. Twórcy podkreślają, że w przyszłości pojawią się nowi bohaterowie oraz pola bitew.

Gracze mogą oczywiście personalizować wygląd bohaterów dzięki szerokiej gamie skórek oraz wybierać spośród różnych wierzchowców, na grzbietach których w mgnieniu oka przemierzać będą krainy Nexusa.

Z okazji premiery Heroes of the Storm Blizzard zorganizuje 1 czerwca w Londynie specjalną imprezę, transmitowaną na żywo w Internecie. Więcej informacji już wkrótce.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Nadchodzi duża aktualizacja do Battlefield 4

Firma Electronic Arts przygotowuje się do udostępnienia sporej wielkości aktualizacji do gry...
Read More