Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru na PC już za tydzień

Już za tydzień wielka premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru, która trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One. Grę można zamówić już dziś i zgarnąć ciekawe dodatki.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

W naszym kraju oficjalnym dystrybutorem gry jest firma Cenega, która przypomina o zamówieniach przedpremierowych. Pamiętajcie że już 30 września będzie można grać w ten tytuł na komputerach osobistych. Wersja na Xbox One oraz PlayStation 4 pojawi się na rynku dopiero 3 października. Xbox 350 oraz PlayStation 3 będą musiały poczekać do listopada.

‚Śródziemie: Cień Mordoru to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty na Mordorze. Akcja gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracz wcieli się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty.” – czytamy w oficjalnej notatce prasowej.

Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem w wersji przedpremierowej, to mamy dla Was konkretne informacje na temat jej zawartości. Zestaw nosi nazwę ”Mroczny zwiadowca”, w jego skład wchodzą:

  • Ekskluzywną skórkę dla grywalnej postaci
    • Rozpocznij swoją drogę ku zemście z nową skórką dla postaci Mroczny zwiadowca, która uosabia mroczną stronę charakteru Taliona
  • Tryb wyzwania „Próba sił”
    • Zmierz się z kapitanami Saurona, by zdobyć potężne runy i przewagę na początku gry
  • Dostęp do rankingów
    • Sprawdź swą szybkość, umiejętności i strategię porównując je w rankingach ze znajomymi
Warto się zainteresować tą edycją Middle-earth: Shadow of Mordor!
Warto się zainteresować tą edycją Middle-earth: Shadow of Mordor!

Written By
More from Patryk

Pokaz Star Wars Battlefront za zamkniętymi drzwiami

Star Wars Battlefront zostało zaprezentowane sprzedawcom gier za zamkniętymi drzwiami w siedzibie...
Read More