Premiera gry Quantum Break dopiero w 2016?

W sieci pojawiły się informacje na temat rzekomej zmiany premiery gry Quantum Break. Tytuł miał pojawić się na Xbox One jeszcze w tym roku, ale wszystko wskazuje na 2016.

Quantum Break to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych na Xbox One.
Quantum Break to jedna z ciekawszych marek ekskluzywnych na Xbox One.

Pojawiły się informacje dotyczące premiery gry Quantum Break, która miała pojawić się ekskluzywnie na konsoli Xbox One jeszcze w tym roku. Dae Jim z ramienia Microsoftu poinformował o rzekomym opóźnieniu debiutu na swoim Twitterze.

Na Twitterze Dae Jim z Microsoftu poinformował, że prawdopodobnie premiera gry zostanie przesunięta na początek roku 2016.

Oczywiście jest to nieoficjalny komunikat w tej sprawie. Twórcy Quantum Break, a więc studio Remedy Entertainment nie zabrało głosu w tej sprawie. Może na zbliżającej się imprezie E3 2015 poznamy gorące informacje na temat Quantum Break.

Wygląda więc na to, że kolejna ekskluzywna premiera na Xbox One stoi pod znakiem zapytania. Gry na wyłączność powinny przecież stanowić o sile konsol nowej generacji, a na chwilę obecną jest ich zdecydowanie za mało na półkach sklepowych. W przypadku Xbox One w tym roku miało zadebiutować nie tylko Quantum Break, ale również potężne Halo 5: Guardians. O premierę tej drugiej raczej bym się nie martwił.

quantum break box art_pk

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront w rozdzielczości 1080p oraz 60 fpsach na PlayStation 4 i Xbox One?

Star Wars Battlefront pojawi się w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One...
Read More