Premiera gry Project CARS już w ten piątek

Po wielu miesiącach oczekiwań, zmianach daty premiery i dziesiątkach filmików promocyjnych gra Project CARS jest już na ostatniej prostej!

projectcars banner

Już w najbliższy piątek, to jest 8 maja, odbędzie się premiera gry wyścigowej Project CARS. Tytuł ukaże się na komputerach PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Lokalny dystrybutor, firma Cenega, przygotował dla zainteresowanych edycje specjalne. Należy pamiętać, że zamawiając grę przedpremierowo gracze otrzymają trzy wspaniałe, limitowane samochody w zestawie Modified Car Pack. Będą to:

  • Ruf CTR3 SMS-R

  • Pagani Zonda Cinque Roadster

  • Ariel Atom 3 Mugen

Ruf CTR3 SMS-R jest specjalnym rajdowym modelem samochodu o mocy ponad 750 koni mechanicznych i osiągającym prędkość 330 km/h, dzięki czemu stanowi wyjątkowe połączenie technicznej doskonałości i pełnej pasji estetyki.

Pagani Zonda Cinque Roadster to kabriolet z niewyobrażalnymi osiągami, dociskiem aerodynamicznym godnym auta rajdowego i ekstrawaganckim pięknem korespondującym z jego wielomilionową wartością.

Ostatnim z dodatkowych samochodów jest, Ariel Atom rozpoznawany dzięki swojemu czerwonemu podwoziu i białej karoserii ukrywa pod maską tuningowany silnik Hondy Type R, który pozwala mu rozpędzić się od 0 do 100 km/h w mniej niż trzy sekundy.

Wszystkie trzy maszyny będą dostępne we wszystkich trybach gry, przy zamówieniach przedpremierowych.

[informacja prasowa]

PreOrder_Atom3Mugen

PreOrder_CinqueRoadster

PreOrder_CTR3SMSR

Written By
More from Patryk

Driveclub jednak trafi do PlayStation Plus?

Sony oraz Evolution Studios nadal pracują nad usprawnieniem serwerów gry wieloosobowej Driveclub....
Read More