Premiera gry Need for Speed na PC opóźniona, konsole otrzymają grę w planowanym terminie

Działając w trosce o graczy oraz jak najlepiej przygotowaną wersję gry Need for Speed na PC twórcy ze studia Ghost Games zdecydowali się opóźnić datę premiery na rok 2016. Konsole bez zmian.

Nowa odsłona Need for Speed to jedna z ciekawszych premier tego roku, która…została przesunięta na rok 2016. Przynajmniej jeżeli mowa o edycji na komputery osobiste, bo to o nią Ghost Games chcą się zatroszczyć dłużej. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że gracze korzystający z PC do grania przetestują ten tytuł dopiero w przyszłym roku.

Oczywiście edycja na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One zostanie wydana w wcześniej planowanych terminie, a więc 5 listopada w Polsce. Producenci w ten sposób chcą popracować nad oprawą graficzną oraz stabilnością gry Need for Speed na komputerach PC. Twórcy chcą być absolutnie pewni, że gra będzie działała bez problemów i idąc za przykładem pecetowego Batman: Arkham Knight, nie chcą popaść w niełaskę fanów wydając na rynek niestabilną grę. Do czasu premiery na wiosnę przyszłego roku gra Need for Speed na PC będzie wydana z wszystkimi aktualizacjami, które wcześniej pojawią się na konsolach.

Warto czekać, bowiem jest to tytuł, który ma realne szanse odświeżyć skostniały wizerunek tej serii i wprowadzić na rynek gier wyścigowych niepowtarzalny klimat. Mam nadzieję, że nowy Need for Speed będzie godnym następcą i spadkobiercą duchowym kultowych gier Need for Speed: Underground.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nJIXQefMU8E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55e6aa4bd126414f211b6c55″]

Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta na styczeń 2016 roku

Microsoft szaleje w najlepsze i rozwija niesamowicie swoją ofertę Games with Gold....
Read More