Premiera gry Halo 5 zaplanowana na 27 października

Premiera gry Halo 5: Guardians odbędzie się na Xbox One już z dniem 27 października, o czym poinformowała firma Microsoft.

Halo 5: Guardians to jedna z najgorętszych premiera na Xbox One!
Halo 5: Guardians to jedna z najgorętszych premiera na Xbox One!

W sieci pojawiły się już oficjalne informacje na temat daty premiery superprodukcji Halo 5: Guardians na Xbox One. Tytuł pojawi się na rynku 27 października, a więc w najgorętszym okresie w przeciągu roku.

Microsoft publikuje również dwa najnowsze trailery fabularne swojej wielkiej produkcji. Pierwszy zwiastun, zatytułowany „All Hail”, przedstawia Spartanina Locke rozliczającego rannego Master Chiefa z jego poczynań i motywów działania. W drugim materiale wideo „The Cost”, Master Chief przedstawia powalonemu Locke manifest o cenie bycia bohaterem.

Halo 5: Guardians będzie rozwijało formułę pierwszoosobowej gry akcji w wykonaniu 343 Industries. Tytuł został zrealizowany z wielkim rozmachem, prezentując bardzo wysokiej jakości oprawę graficzną. Podczas rozgrywki gracze stoczą mnóstwo starć, ale również będą mogli zasiąść za sterami futurystycznych pojazdów.

Piąta odsłona tego popularnego cyklu zapowiada się więc bardzo okazale. Jest to jedna z największych premier w tym roku, nie tylko na konsoli Xbox One.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/halo-5-is-releasing-on-october-27.html]

 

Written By
More from Patryk

DriveClub w edycji PlayStation Plus nigdy nie powstanie?

Sony nie jest w stanie podać dokładnej daty premiery DriveClub w edycji...
Read More