Premiera gry Forza Motorsport 6 pod koniec roku

Forza Motorsport 6 pojawi się na rynku już pod koniec 2015 roku. Tytuł zadebiutuje razem z innymi grami ekskluzywnymi na Xbox One w najgorętszym okresie roku.

Forza Motorsport 6 to superprodukcja wyścigowa na konsolę Xbox One.
Forza Motorsport 6 to superprodukcja wyścigowa na konsolę Xbox One.

W sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące premiery gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Premiera tej wyścigowej gry została zaplanowana na końcówkę roku 2015, a więc w momencie, gdy na rynku pojawią się najgłośniejsze tytuły ekskluzywne. Zapowiada się więc gorący okres dla właścicieli Xbox One.

Informację tę przekazał niejaki Aaron Greenberg podczas podcastu Inner Circle. Gra pojawi się w sezonie świątecznym. Co więcej, w sieci pojawiać się będą również kolejne gorące informacje na temat gry w trakcie nadchodzących tygodni.

Microsoft na ten moment tylko zaprezentował krótki zwiastun Forza Motorsport 6, aczkolwiek bez fragmentów rozgrywki. Jeżeli mowa o marce Forza Motorsport, to gameplay jest zwykle bardzo efektowny i okraszony rewelacyjną oprawą graficzną.

Na koniec należy zaznaczyć, iż pod koniec roku 2015 na rynku pojawi się kilka potężnych produkcji na konsolę Xbox One. Mowa tutaj nie tylko o Forza Motorsport 6, ale również Rise of the Tomb Raider czy też Halo 5: Guardians.

Nowy model Forda GT!
Nowy model Forda GT!
Written By
More from Patryk

Wywiad z twórcą gry Kholat – mroźny horror made in Poland

Kholat to pierwszoosobowy horror opracowany przez polską ekipę ze studia IMGN.pro. Gra...
Read More