Premiera gry Forza Motorsport 6 pod koniec roku

Forza Motorsport 6 pojawi się na rynku już pod koniec 2015 roku. Tytuł zadebiutuje razem z innymi grami ekskluzywnymi na Xbox One w najgorętszym okresie roku.

Forza Motorsport 6 to superprodukcja wyścigowa na konsolę Xbox One.
Forza Motorsport 6 to superprodukcja wyścigowa na konsolę Xbox One.

W sieci pojawiły się konkretne informacje dotyczące premiery gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Premiera tej wyścigowej gry została zaplanowana na końcówkę roku 2015, a więc w momencie, gdy na rynku pojawią się najgłośniejsze tytuły ekskluzywne. Zapowiada się więc gorący okres dla właścicieli Xbox One.

Informację tę przekazał niejaki Aaron Greenberg podczas podcastu Inner Circle. Gra pojawi się w sezonie świątecznym. Co więcej, w sieci pojawiać się będą również kolejne gorące informacje na temat gry w trakcie nadchodzących tygodni.

Microsoft na ten moment tylko zaprezentował krótki zwiastun Forza Motorsport 6, aczkolwiek bez fragmentów rozgrywki. Jeżeli mowa o marce Forza Motorsport, to gameplay jest zwykle bardzo efektowny i okraszony rewelacyjną oprawą graficzną.

Na koniec należy zaznaczyć, iż pod koniec roku 2015 na rynku pojawi się kilka potężnych produkcji na konsolę Xbox One. Mowa tutaj nie tylko o Forza Motorsport 6, ale również Rise of the Tomb Raider czy też Halo 5: Guardians.

Nowy model Forda GT!
Nowy model Forda GT!
Written By
More from Patryk

Jade Raymond przygotuje Electronic Arts rozbudowaną grę TPP, może kolejne Star Wars?

Electronic Arts niczym Ubisoft chce mieć swoją rozbudowaną grę akcji z perspektywy...
Read More