Premiera gry Football Manager Classic 2014 na PlayStation Vita już za tydzień

Football Manager Classic 2014 to gra piłkarska, która zostanie wydana przez firmę Cenega na naszym rynku. Wersja na PlayStation Vita jest okazją dla wszystkich fanów tego sportu, aby wcielić się rolę menadżera piłkarskiego.

cenega_0

 

Przypominamy o premierze gry Football Manager Classic 2014, która odbędzie się już 14 kwietnia na PlayStation Vita. Tytuł ukaże się w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską wersję gry odpowiada Sports Interactive. Warto jest się tym tytułem zainteresować z uwagi na fakt małej ilości gier sportowych na przenośnej konsoli Sony. Kieszonsolkowa wersja gry niczym nie ustępuje swoim poprzednikom, które to trafiały głównie na stacjonarne konsole i komputery osobiste. 

Football Manager Classic 2014 na PS Vita to pierwsza gra z długiej i niezwykle popularnej serii, która umożliwi fanom rozegranie tego samego meczu na dwóch różnych platformach w zależności  od tego czy przebywają w domu i grają na komputerze, czy gdziekolwiek indziej grając na PlayStation Vita. Ponadto, Football Manager Classic 2014 na PS Vita jest również pierwszą przenośną grą wyposażoną w uznany silnik meczowy 3D, który dodaje rozgrywce niezwykły realizm oraz imersję niespotykaną w poprzednich częściach dedykowanych na telefony komórkowe i przenośne konsole.

Football Manager Classic rozpoczął życie jako „odchudzony” tryb gry w Football Manager 2013. Został specjalnie zaprojektowany jako alternatywa dla graczy, którzy wolą mniej czasochłonny sposób gry. Wydanie FMC 2014 na PS Vita to pierwszy przypadek wydania Football Manager Classic jako samodzielnej gry. Poniżej możecie przeczytać komentarz twórców na temat wersji gry na PlayStation Vita:

[quote style=”3″ author=””]”To wspaniałe móc w końcu wydać FMC Vita. To była najbardziej wymagająca technicznie gra, nad jaką kiedykolwiek pracowaliśmy – w zasadzie udało nam się przenieść grę PC, która wymaga mnóstwo pamięci, myszy i klawiatury do wspaniałej konsoli przenośnej Sony z dotykowym ekranem. Pomoc, jaką uzyskaliśmy od wszystkich naszych partnerów, była wspaniała powiedział Miles Jacobson, Dyrektor Sports Interactive.Możliwość zabrania ze sobą zapisu gry z PC w podróż to nowe doświadczenie Football Managera.”[/quote]
Written By
More from Patryk

Interesujące statystyki serii Call of Duty – infografika

Wydawca gier z serii Call of Duty, czyli firma Activision, opublikowała w...
Read More