Premiera gry Dark Souls II na PC już za tydzień!

Dark Souls II to gra RPG, za którą odpowiada studio From Software. Tytuł trafił na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360. Już za tydzień będzie on dostępny dla właścicieli komputerów osobistych w naszym kraju.

dark-souls-2-banner

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że już za tydzień – 25 kwietnia – będzie miała miejsce premiera gry DARK SOULS II na PC z systemem Windows! Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Przypominamy, że gra DARK SOULS II na konsole PlayStation3 i Xbox 360 jest już dostępna w sprzedaży, również w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Warto zaznaczyć, że tytuł spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno przez fanów, jak i media dla graczy:

  • Gamezilla 10/10
  • CD Action 10/10
  • Gry.wp.pl 5/5
  • Gry-Online.pl 9,5/10
  • Eurogamer.pl 9/10
  • PPE.pl 9/10
  • PSSite.com 9/10

Wersja gry na PC z systemem Windows zachwyci wszystkich poszukiwaczy przygód dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości komputerów poprzez zwiększoną rozdzielczość tekstur i liczby klatek. Mało tego, studiu FromSoftware udało się idealnie dostosować grę myszą i klawiaturą do wyprowadzania ciosów combo.

„Jesteśmy świadomi wysokich oczekiwaniom graczy PCtowych dlatego wraz ze studiem FROMSOFTWARE zapewniamy, że dostarczymy użytkownikom komputerów osobistych najlepszych możliwych doznań. Po niesamowitej pierwszej odsłonie,DARK SOULS™ zapowiada się jeszcze lepiej dzięki jeszcze bardziej wymagającym przygodom, które powinny zadowolić wszystkich graczy, niezależnie od platformy jaką wybiorą.”

Naszą recenzję gry możecie przeczytać w tym miejscu. Już niebawem również gracze pecetowi będą mieli okazję przetestować ten tytuł. Stalowe nerwy, cierpliwość i twarda…tarcz, to jedyne co mogę Wam poradzić.

Written By
More from Patryk

Bloodborne ma wystarczyć na 40 godzin grania

Bloodborne to gra studia From Software, która zdaniem twórców ma wystarczyć na...
Read More