Premiera gry Dark Souls II na PC już za tydzień!

Dark Souls II to gra RPG, za którą odpowiada studio From Software. Tytuł trafił na konsole PlayStation 3 i Xboksa 360. Już za tydzień będzie on dostępny dla właścicieli komputerów osobistych w naszym kraju.

dark-souls-2-banner

Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że już za tydzień – 25 kwietnia – będzie miała miejsce premiera gry DARK SOULS II na PC z systemem Windows! Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Przypominamy, że gra DARK SOULS II na konsole PlayStation3 i Xbox 360 jest już dostępna w sprzedaży, również w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Warto zaznaczyć, że tytuł spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno przez fanów, jak i media dla graczy:

  • Gamezilla 10/10
  • CD Action 10/10
  • Gry.wp.pl 5/5
  • Gry-Online.pl 9,5/10
  • Eurogamer.pl 9/10
  • PPE.pl 9/10
  • PSSite.com 9/10

Wersja gry na PC z systemem Windows zachwyci wszystkich poszukiwaczy przygód dzięki pełnemu wykorzystaniu możliwości komputerów poprzez zwiększoną rozdzielczość tekstur i liczby klatek. Mało tego, studiu FromSoftware udało się idealnie dostosować grę myszą i klawiaturą do wyprowadzania ciosów combo.

“Jesteśmy świadomi wysokich oczekiwaniom graczy PCtowych dlatego wraz ze studiem FROMSOFTWARE zapewniamy, że dostarczymy użytkownikom komputerów osobistych najlepszych możliwych doznań. Po niesamowitej pierwszej odsłonie,DARK SOULS™ zapowiada się jeszcze lepiej dzięki jeszcze bardziej wymagającym przygodom, które powinny zadowolić wszystkich graczy, niezależnie od platformy jaką wybiorą.”

Naszą recenzję gry możecie przeczytać w tym miejscu. Już niebawem również gracze pecetowi będą mieli okazję przetestować ten tytuł. Stalowe nerwy, cierpliwość i twarda…tarcz, to jedyne co mogę Wam poradzić.

Written By
More from Patryk

Dragon Age III: Inkwizycja – dwa nowe zdjęcia z gry

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia część popularnych gier z gatunku RPG. Za...
Read More