Premiera gry Batman: Arkham Knight opóźniona

Batman: Arkham Knight zaliczy ponowne opóźnienie, choć tym razem tylko o kilka tygodni. Gra pojawi się na rynku 23 czerwca na PS4, Xone oraz PC.

Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.
Batman odrodził się w branży elektronicznej rozrywki dzięki serii Arkham.

Batman: Arkham Knight to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Tytuł pojawi się na rynku dopiero 23 czerwca na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, o czym oficjalnie poinformowano w mediach. Przesunięcie daty premiery nie jest jednak aż tak duże, tytuł pojawi się jeszcze w czerwcu tego roku, tyle że pod koniec.

Pierwotnie Warner Bros oraz Rocksteady planowały datę premiery na 2 czerwca tego roku. Jednak termin nie zostanie dotrzymany, bowiem twórcy potrzebują jeszcze kilku tygodni na dopieszczenie swojej superprodukcji. Producent gry przeprasza za taką decyzję, a na dokładkę publikuje w sieci nowy gameplay z Batman: Arkham Knight.

Gameplay pochodzi z edycji gry na PlayStation 4. Na początku filmiku Mroczny Rycerz dyskutuje z komisarzem Gordonem, aby po chwili wyruszyć na kolejną misję. Materiał został przygotowany bardzo dobrze, dzięki niemu możemy zobaczyć poziom oprawy graficznej, elementy walko oraz swobodną rozgrywkę w mrocznym mieście. Trzeba przyznać, że system rozgrywki przygotowano bardzo dobrze – Batman swobodnie porusza się po mieście, sama lokacja jest zaprojektowana z niezwykłym rozmachem i gwarantuje dziesiątki godzin zabawy.

Batman: Arkham Knight mieni się jako wielkie zwieńczenie tej znakomitej serii. Miejmy nadzieję, że 23 czerwca tego roku będzie nam dane osobiście sprawdzić Batmana w akcji.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/23/batman-arkham-knight-delayed-again/]

Written By
More from Patryk

Twórcy DyingLight publikują pierwszy z serii poradników wideo na YouTube

Twórcy Dying Light zdecydowali się opublikować serię filmików instruktażowych dotyczących zasad rozgrywki....
Read More