Premiera drugiego odcinka Life is Strange jednak w marcu

Autorzy gry Life is Strange przypominają o marcowej premierze drugiego odcinka zatytułowanego Out of Time, który pojawi się pod koniec marca na PS4, Xone, X360,PS3 oraz PC.

Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?
Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?

Max Caufield powrócił już z dniem 25 marca tego roku na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC. Premiera drugiego odcinka tej świetnej przygodówki od studia Dontnod Entertainment została zaplanowana właśnie na końcówkę tego miesiąca. Jest się szansa poznać kolejne losy bohaterki Life is Strange, która zmaga się z tajemniczymi mocami.

W sieci został opublikowany 15-minutowy gameplay z gry. Episod Out of Time odrywa kolejne karty ze scenariusza twórców. Autorzy tym razem zabiorą graczy ponownie do szkoły, ale również do miasta oracz pobliskiego baru. Widać, że twórcy przygotowali całkiem pokaźnej wielkości środowisko gry, które jest zróżnicowane.

Tytuł, a raczej pierwszy jego odcinek, pojawił się 30 stycznia 2015 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PlayStation 3, Xboksie 360 i PC. Warto jest się zainteresować, bowiem historia i bohaterowie są unikatowi.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/14/life-is-strange-episode-2-release-date-pc-ps4-xbox-one/]

Written By
More from Patryk

Około trzydziestu milionów obywateli Francji gra w gry wideo

Francuski rząd opublikował kilka ciekawych liczb dotyczących tamtejszej branży gier wideo. Władze...
Read More