Premiera Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach

Dziś premiera długo oczekiwanego rozszerzenia fabularnego do gry Company of Heroes 2 pod tytułem Ofensywa w Ardenach. Tytuł dostępny tylko na rynku PC.

Company of Heroes 2 dostępne jest na komputerach osobistych. W ostatnich miesiącach jest to jedna z najciekawszych gier strategicznych.
Company of Heroes 2 dostępne jest na komputerach osobistych. W ostatnich miesiącach jest to jedna z najciekawszych gier strategicznych.

Już dziś ma premierę gra Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach na komputerach osobistych. Tytuł ukazał się w polskiej (dubbing i napisy) oraz angielskiej wersji językowej. Produkt jest dostępny w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Dodatek oferuje trzy kompletnie nowe Kompanie sił amerykańskich do wyboru, każda z nich zaś posiada swojego unikalnego oficera i styl gry. Mając ograniczoną liczbę żołnierzy, gracze będą musieli zadbać o ich życie i dysponować nim w odpowiedni sposób, gdyż w przeciwnym wypadku cała Kompania może zostać zaprzepaszczona i poniesiecie klęskę. Tytuł jest oczywiście doskonałym przedstawicielem gatunku RTS.

Główne cechy gry:

  • Nieliniowa kampania
  • 18 nowych scenariuszy – dodatkowe zadania w kampanii będą zmieniać się losowo przy każdej rozgrywce, dzięki czemu każde przejście gry będzie wyjątkowym przeżyciem.
  • 3 KompaniePrzejmij kontrolę nad wszechstronną jednostką kawalerii powietrznej, nieugiętymi oddziałami zmechanizowanymi bądź też ciężkozbrojną jednostką wsparcia i zadecyduj, która z nich weźmie udział w walce.
  • Wybory, które mają znaczenie – rozsądnie podejmuj każdą decyzję
  • Ulepszenia – cztery unikalne zdolności, które mogą zostać rozbudowane dodatkowymi sześcioma ulepszeniami; drzewko umiejętności oferuje 72 poziomy ulepszeń, dzięki czemu gracze mogą dostosowywać swoich dowódców w zależności od swoich potrzeb i sytuacji na polu walki.

[informacja prasowa]

coh2

Written By
More from Patryk

W przyszłym tygodniu poznamy szczegóły bety Battlefield Hardline

Już w przyszłym tygodniu gracze mają poznać szczegóły dotyczące beta testów gry...
Read More