Premiera Battlefield Hardline przełożona na rok 2015!

W sieci pojawiły się nieciekawe informacje na temat daty premiery gry Battlefield Hardline. Okazuje się, że ten tytuł trafi na rynek dopiero w roku 2015.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Pierwszoosobowa strzelanina Battlefield Hardline pojawi się w sprzedaży dopiero w roku 2015. Taką informację podali twórcy gry, studio Visceral Games, po analizie przeprowadzonych testów wersji beta. Wszystko wskazuje na to, że ten tytuł nie będzie jednym z gorętszych, które pierwotnie miały być dostępne na jesieni.

Autorzy gry tłumaczą, że w trakcie przeprowadzonych testów napotkano sporo problemów oraz kwestii, które wymagają dalszej analizy. Niektóre koncepty i pomysły płyną nawet z ust samych graczy, którzy pragną rozwijać ten tytuł. Proces produkcji naturalnie będzie musiał być wydłużony. Z postulatów, o których mówi Visceral Games wynika, że chcą oni dopracować kampanię dla pojedynczego gracza, aby była głębsza i doskonalsza. Oczywiście mowa tutaj również o zadbaniu o wszystkie kwestie techniczne gry Battlefield Hardline

Historia opowiada o funkcjonariuszu Nicku Mendozie, który ściga po Stanach Zjednoczonych swojego byłego partnera. Świat gry jest przeładowany akcją, ale i elementami czysto kryminalnymi. Visceral Games zmieniło kompletnie konwencję, odchodząc od charakterystyki wojny globalnej, na rzecz miejskich porachunków. Visceral Games obiecuje również ulepszoną sztuczną inteligencję wrogów, bardziej otwarte mapy oraz powróci system Levolution.

Produkcja będzie pierwszą, która zapoczątkuje nową serię. Za grę odpowiedzialny jest nowy zespół, który korzystać będzie z silnika graficznego Frostbite 3.0. Na przestrzeni miesięcy powinniśmy dowiedzieć się większej ilości szczegółów na temat przebiegu prac. 

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC w pudełku już 29 stycznia

Firma CDP.pl zajmie się dystrybucją pudełkowej wersji Metal Gear Solid V: Ground...
Read More