Premiera Batman: Arkham Knight i edycja specjalna gry

Dziś, równolegle ze światową, ma miejsce polska premiera gry Batman: Arkham Knight na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

Gra dostępna jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a także na PC z Windows w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Batman: Arkham Knight to ostatnia część serii produkcji Rocksteady Studios, w ramach której pojawiły się już wielokrotnie nagradzane i bestsellerowe tytuły Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City.

Najnowsza odsłona przygód Mrocznego Rycerza z pewnością będzie wybitna!
Najnowsza odsłona przygód Mrocznego Rycerza z pewnością będzie wybitna!

Gra została bardzo dobrze przyjęta przez media otrzymując wysokie oceny:

Polygon – 10/10

Videogamer – 10/10

God is Geek – 10/10

SA Gamer – 10/10

Ausgamer – 10/10

Multiplayer.it – 9,5/10

Gameinformer – 9,5/10

Meristation – 9,3/10

IGN – 9,2/10

GameReactor – 9/10

Games TM – 9/10

GRYOnline.pl – 8,5/10

Poza standardową edycją gry, na premierę – do wyczerpania zapasów – dostępne są dodatkowo:

  • Edycja Specjalna (wersja na konsole) dostępna w sieciach Media Markt i Saturn, która zawiera dodatkowo steelbook i klasyczny strój Batmana w formie DLC,
  • Limitowana Edycja z dwoma dodatkowymi DLC: Prototypowy Batmobil oraz Pakiet Usprawnień Waynetech w sieci salonów Empik.

W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z największym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić. Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden – raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem.

W Batman: Arkham Knight pojawia się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii można poprowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze odkryją świat Batmana jak nigdy dotąd – mogą zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

[informacja prasowa]

 

 

[interaction id=”55561b4640f2c57e041633d2″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na sierpień 2014

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat sierpniowej oferty PlayStation Plus....
Read More