Predator w najnowszym DLC do Call of Duty: Ghosts Devastaion.

Call of Duty: Devastation to najnowsze rozszerzenie do gry studia Infinity Ward. Tym razem twórcy udostępnili nam sylwetkę legendarnego Predatora, który debiutuje na jednym z trailerów do gry.

call-of-duty-ghosts-article-banner

 Ostatnie plotki okazały się prawdą. Legendarny Predator, antagonista filmu o tym samym tytule z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej, zadebiutuje w najnowszym DLC do gry Call of Duty: Ghosts zatytułowanym Devastation. Potwierdzeniem tego, że ostatnie doniesienia, które niektórzy uważali za żart, są prawdą jest najnowszy zwiastun, w którym występuje sam Predator we własnej osobie. Oczywistym jest, jakoby gracz, który otrzyma możliwość wcielenia się w postać kultowego Predatora, na polu bitwy będzie o wiele trudniejszy do ustrzelenia. Sylwetka Predatora jest bardzo słabo widoczna, zastosowano tam tak zwane ”załamanie światła”, a wiec wybrany gracz stanie się niemalże niewidoczny dla oponentów.

Najnowsze rozszerzenie niesie ze sobą również cztery nowe mapy, następną część kampanii, którą przechodzimy wraz z kompanem, czyli Extinction oraz wspomnianego już Predatora, lecz nie wiadomo jaką rolę ma on spełnić. Dodatek zmierza na konsole Microsoftu oraz na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz na PC. W przypadku Redmond, gracze otrzymają wcześniejszy dostęp, zgodny z zakładaną premierą 3 kwietnia, toteż gracze wspierający konsole Sony będą zmuszeni dłużej poczekać na omawiane tutaj DLC. Cena dodatku to 14.49 euro, a więc około 60 złotych.
Call of Duty: Ghosts to dziesiąta odsłona słynnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Fabuła w Call of Duty: Ghosts przedstawia wizję świata niepodległej przyszłości, gdzie Stany Zjednoczone straciły status mocarstwa. W głównej kampanii kierujemy członkiem elitarnej grupy wojskowej zwanej Duchami. Tytuł ten wyprodukowany został przez studio Infinity Ward, a premiera miała miejsce 5 listopada ubiegłego roku.

[autor newsa – Mikołaj Ciesielski]

Written By
More from Patryk

Project CARS – nowy trailer i zapowiedź daty premiery

Project CARS jest grą wyścigową Sligty Mad Studios, twórców świetnego Need for...
Read More