Predator będzie kolejny zawodnikiem w Mortal Kombat X

Dodatki DLC do gry Mortal Kombat X wprowadzą nowych zawodników, wśród których jest również Predator. Premiera na PS4, Xone, X360, PS3, PC.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Wczoraj wieczorem ekipa z Nether Realm Studios przeprowadziła transmisję rozgrywki z gry Mortal Kombat X na Twitch.tv. Dowiedzieliśmy się kilku pikantnych szczegółów na temat rozgrywki, ale dziś to firma Microsoft zaskoczyła wszystkim informując na stronie oficjalnej gry na Xbox Store, że w edycji Premium do puli zawodników dołączony zostanie Predator oraz Jason Vorhess.

Predator zadebiutował na ekranach kin w roku 1987 u boku sławnego Arnolda Shwarzeneggera – wielkiej gwiazdy kina lat 80 i 90.

Na oficjalnej stronie Xbox Store znajduje się wpis, w którym można doszukać się informacji dotyczących rozszerzonej wersji Mortal Kombat X. Mowa tutaj o pakiecie Kombat, który to zostanie dołączony do edycji Premium gry, dzieki czemu gracze otrzymają dostęp do postaci Predatora oraz Jasona Vorhessa. Obecność w Mortal Kombat X tego drugiego została potwierdzona w ubiegłym tygodniu.

Warto również pochylić się nad kilkoma szczegółami dotyczącymi rozgrywki. Podczas trwania transmisji na żywo mogliśmy zobaczyć tryby Kustom Kombat oraz Test Your Luck. W obu trybach rozgrywki zaaplikowano losowe modyfikatory, dzięki czemu warunki na arenach mogą się zmieniać. Do losowych modyfikatorów należą między innymi: krwawienie podczas rozgrywki, lodowe sople na arenie, magnetyczna podłoga, zwiększona siła, miny przeciwpiechotne, czy też zwiększony czas rozgrywki.

Mortal Kombat X zadebiutuje na PC, PS4, PS3, X360 oraz Xbox One już 14 kwietnia.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/20/predator-is-coming-to-mortal-kombat-x-says-xbox-store/]

mortal_kombat_x_predator_pk

Written By
More from Patryk

Trzeci dziennik dewelopera Hellblade, poznajcie główną bohaterkę gry!

Zespół Ninja Theory opublikował w sieci kolejny dziennik dewelopera. Tym razem autorzy...
Read More