Poznaliśmy zawartość przepustki sezonowej gry Rise of the Tomb Raider

W sieci wreszcie pojawiły się informacje dotyczące przepustki sezonowej dla gry Rise of the Tomb Raider. Tytuł otrzyma dodatkową zawartość, która może się spodobać wymagającym graczom.

Na oficjalnej witrynie sklepi Xbox Store ujawniono informacje dotyczące przepustki sezonowej gry Rise of the Tomb Raider na Xbox One. Niestety, nie ujawniono nadal ceny season passa, ale najciekawsze informacje na temat zawartości poznaliśmy w pełni. W opisie przepustki sezonowej możemy między innymi przeczytać, że dodatki DLC pozwolą przede wszystkim na wspólne granie z innymi graczami, ale to nie wszystko.

Zawartość season passa gry Rise of the Tomb Raider:

  • nowy grobowiec do zwiedzenia w Baba Yaga: The Temple of the Witch,
  • tryb hordy w Cold Darkness Awakened,
  • nowe bronie,
  • nowe stroje dla głównej bohaterki,
  • nowe karty do gry.

Ostatni element jest szczególnie interesujący, bowiem rzeczone karty możemy wykorzystać podczas rozgrywek wieloosobowych, aby pozyskać dodatkowe bonusy. Tutaj z pewnością do gry wchodzą również mikropłatności. Samych kart jest kilka rodzajów, czyli Srebrny, Złoty, Wyzwań, Korzyści i Dziki.

Warto jednak pamiętać, iż firma Crystal Dynamics nadal nie ujawnia szczegółów dotyczących wspomnianego trybu multiplayer. Nie wiadomo zatem, w jaki sposób rozgrywkę wielu graczy będzie wyglądać w rzeczywistości. Trzeba zatem powstrzymać się przed krytyką i osądami do ujawnienia konkretnych informacji na ten temat.

Rise of the Tomb Raider debiutuje już z dniem 13 listopada na Xboksie 360 oraz Xbox One. Jesteście zainteresowani nowymi przygodami Panny Croft?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Y3Np0no_1YU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Wyciekły nowe materiały wideo z gry Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront to jedna z najważniejszych gier tego roku. Gameplay z...
Read More