Poznaliśmy zawartość edycji limitowanej Enemy Front

Twórcy zdradzili co dostaną gracze, którzy na Enemy Front zdecydują się wydać nieco więcej pieniędzy. Enemy Front to dzieło rzeszowskiego i londyńskiego oddziału firmy City Interactive. Gra ukaże się 10 czerwca tego roku na komputery osobiste, Xboxa 360 oraz na PlayStation 3.

Edycja limitowana Enemy Front będzie kosztować graczy 50 dolarów, czyli około 150 złotych. Poinformowały o tym firmy CI Games oraz Namco bandai, czyli dystrybutor gry w Ameryce. informacje te dotyczą wyłącznie rynku amerykańskiego. Na dzień dzisiejszy nie ma informacji czy będzie dostępna również w innych regionach.Wiadomo jedynie, że będzie dostępna an wszystkie platformy, na które trafi gra. W skład edycji limitowanej wchodzi:

    • limitowane pudełko
    • soundtrack na osobnej płycie
    • dodatkowa misja Raid on St. Nazaire
    • dwie dodatkowe postacie
    • dwie dodatkowe bronie

[notice]Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina rozgrywająca się podczas II wojny światowej. Twórcy, czyli rzeszowski i londyński oddział firmy City Interactive, którzy stworzyli również świetną grę Sniper: Ghost Warior, skupiają się głównie na Powstaniu Warszawskim. Podczas gry wcielamy się w Roberta Hawkinsa, który jest amerykańskim korespondentem wojennym. Trafia do pogrążonej w wojnie Europy, po to, by relacjonować wszystkie wydarzenia. Jego priorytety zmieniają się jednak po tym, gdy na własne oczy widzi okrucieństwo hitlerowców, przez co decyduje się dołączyć do ruchu oporu. Enemy Front powstało na silniku CryEngine 3, który znany jest m.in z serii Crysis.[/notice]

 

More from Mikołaj Ciesielski

The Last of Us trafi na PlayStation 4

Choć było to wiadome od dawna, to dopiero teraz twórcy zdecydowali się...
Read More