Poznaliśmy zawartość edycji limitowanej Enemy Front

Twórcy zdradzili co dostaną gracze, którzy na Enemy Front zdecydują się wydać nieco więcej pieniędzy. Enemy Front to dzieło rzeszowskiego i londyńskiego oddziału firmy City Interactive. Gra ukaże się 10 czerwca tego roku na komputery osobiste, Xboxa 360 oraz na PlayStation 3.

Edycja limitowana Enemy Front będzie kosztować graczy 50 dolarów, czyli około 150 złotych. Poinformowały o tym firmy CI Games oraz Namco bandai, czyli dystrybutor gry w Ameryce. informacje te dotyczą wyłącznie rynku amerykańskiego. Na dzień dzisiejszy nie ma informacji czy będzie dostępna również w innych regionach.Wiadomo jedynie, że będzie dostępna an wszystkie platformy, na które trafi gra. W skład edycji limitowanej wchodzi:

  • limitowane pudełko
  • soundtrack na osobnej płycie
  • dodatkowa misja Raid on St. Nazaire
  • dwie dodatkowe postacie
  • dwie dodatkowe bronie

[notice]Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina rozgrywająca się podczas II wojny światowej. Twórcy, czyli rzeszowski i londyński oddział firmy City Interactive, którzy stworzyli również świetną grę Sniper: Ghost Warior, skupiają się głównie na Powstaniu Warszawskim. Podczas gry wcielamy się w Roberta Hawkinsa, który jest amerykańskim korespondentem wojennym. Trafia do pogrążonej w wojnie Europy, po to, by relacjonować wszystkie wydarzenia. Jego priorytety zmieniają się jednak po tym, gdy na własne oczy widzi okrucieństwo hitlerowców, przez co decyduje się dołączyć do ruchu oporu. Enemy Front powstało na silniku CryEngine 3, który znany jest m.in z serii Crysis.[/notice]

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun horroru SOMA

SOMA to następny projekt szwedzkiego studia Frictional Games. Jest to uznany deweloper tytułów...
Read More
 • Hans87

  Ta wersja limitowana będzie wydawana w Ameryce północnej, nie wiadomo jeszcze czy do europy trafi wersja limitowana, i czy będzie to ta sama wersja. Dla mnie osobiście fajny skład. zamienił bym brytyjskiego żołnierza na Polskiego, i można brać 🙂 aa no i M1 bardzo kusi. Ciekawe jaka będzie cena jeśli Ci Games wyda w Polsce Wersję limitowaną. i Ciekawe czy będzie możliwy dokup w jakikolwiek sposób dodatkowej misji, albo właśnie M1 do wersji podstawowej, jeśli się nie nabędzie wersji Limitowanej.

 • Patryk

  Osobiście mi też się podoba. Ja jednak liczę na sukces samej gry. Od kilku lat nie mieliśmy tytułu w klimatach II WŚ, toteż przyjmuję z otwartymi rękoma 🙂

 • Jagoro

  Bardzo fajnie że CI Games zdecydowało się na wydanie edycji limitowanej dla Enemy Front. Ciekawe czy do podobnego wydania dojdzie w krajach Europy w porozumieniu z Koch Media. Nie ukrywam, że oczekuję czegoś takiego i mam nadzieję że się nie zawiodę. Gra zapowiada się ciekawie i myślę że będzie warto wydać parę złotówek więcej na dłuższą zabawę w tej grze. Zobaczymy czym jeszcze zaskoczy nas CI Games.

 • To będzie taki sentymentalny powrót do czasów dobrych strzelanek!

 • moord

  Dla mnie ok. Niewielka różnica w cenie jak ktoś chciałby limitowaną.
  A dodatkowa broń, postaci i ekstra misja to chyba to co powinno być w takiej wersji.
  Sam jeszcze nie wiem na którą się zdecyduję ale Enemy bezwzględnie kupię.
  Nie wiem jak inni ale ciągle mam w pamięci zabawę z Medal of Honor 🙂

 • Strong

  Jestem pewien że Wersja limitowana będzie dostępna także w Europie przecież to jest hajs, szkoda by było nie wypuścić gry która może zwiększyć sprzedaż. Co do samej limitowanej wersji, to chętnie ją kupię lubię zbierać pudełeczka a i dodatkowe misje się przydadzą, dodatkowy czas zawsze umili mi wolne. Oferta wydaje się być uczciwa.

 • alleg

  NO tak każda firma musi sobie dać zarobić. Oczywiście nie uważam aby to było źle bo gdyby firmy nie zarabiały na grach to byśmy grali w tetrisa jeszcze. Wersja limitowana Enemy Frontu jest bogatsza o Prawdziwą misję czy tez jak kto woli Historyczne wydarzenie to jest taka perełka, w całym tym zestawieniu. Czy warto to chyba każdy oceni, ja osobiście chętnie sprawdzę wersję limitowaną.

 • marek

  Jak bedzie kosztowal wiecej niz 50 zl to nie kupie.