Poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej WWE 2k15

WWE 2k15 jest kolejną odsłoną popularnego cyklu, który poświęcony jest wrestlingowi. Za grę odpowiedzialne jest studio Yuke’s, a wydawcą jest firma 2K Sports. Twórcy postanowili ujawnić zawartość edycji kolekcjonerskiej swojego najnowszego dzieła oraz opublikowali pierwszy screen.  

WWE 2K15 wykorzystuje licencje amerykańskiej federacji wrestlingu.

WWE 2K15 to prawdziwa gratka dla fanów wrestlingu. Twórcy zaprezentowali skład edycji kolekcjonerskiej tego tytułu, która dostępna będzie jedynie dla wersji gry na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Specjalna edycja WWE 2K15 nosi nazwę Hulkmania, a jej cena wynosić będzie niecałe 100 dolarów. Co ciekawe w sprzedaży dostępnych będzie jedynie 25 tys sztuk specjalnej edycji, także jeśli jesteście fanami WWE to radzę się spieszyć.

To kolejna rzecz, która przeznaczona jest wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 4 i Xboksa One, ponieważ jakiś czas temu twórcy zapowiedzieli, że next- genowa wersja gry posiadać będzie specjalny tryb kariery o nazwie Showcase. Jak widać Yuke’s wraz z 2k Games starają się zadowolić posiadaczy next- genowych konsol Sony i Microsoftu i być może dzięki temu poszerzyć grono odbiorców. Ponadto twórcy udostępnili pierwszy screen pochodzący z wersji właśnie na PlayStation 4 oraz Xboksa One i trzeba przyznać, że robi on wrażenie.

Tak prezentuję się edycja specjalna WWE 2K15…
…a tak gra wygląda w akcji.
Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Nowe screeny z Dragon’s Dogma Online

Capcom raczy nas nowymi screenami z Dragon’s Dogma Online. Trzeba przyznać, że...
Read More