Poznaliśmy wszystkie dzielnice gry Need for Speed

Na kilka dni przed premierą gry Need for Speed w sieci pojawiają się zupełnie nowe materiały i gorące informacje na temat rozgrywki. Powozimy się po pięciu zróżnicowanych dzielnicach.

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia Ventura Bay, czyli miasta, po którym będziemy jeździć w grze Need for Speed. Już za kilka dni zasiądziemy za kierownicami wirtualnych samochodów w powracającej, kultowej serii samochodowej od Electronic Arts. Warto już teraz wiedzieć, jakie lokacje dla nas przygotowano.

Twórcy z Ghost Games zapowiedzieli, że miasto Ventura Bay zostało podzielone na sześć dzielnic:

  • Burnwood – śródmiejskie drogi oraz biurowce,
  • Crescent Mountains – długie, kręte szosy prowadzące w góry,
  • Royal Park – strefa biznesowa i wieżowce,
  • South Port – dzielnica portowa,
  • El Ray – klimatyczne wzgórza z pięknymi widokami i wąskimi szosami,
  • Franklin Terrace – trasa szybkiego ruchu.

Otrzymaliśmy również pierwsze zdjęcia tychże lokacji. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny i przyznam, że Need for Speed jest wręcz przesiąknięte klimatem z serii Need for Speed: Underground. Oby tylko gameplay trzymał formę i nie skręcał zbytnio w stronę czystego ”arcade’u”,a nowa odsłona tej popularnej serii może się okazać wielkim powrotem.

Gra Need for Speed debiutuje na rynku już z dniem 5 listopada na PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto pamiętać, że gracze pecetowi będą zmuszeni zaczekać na premierę kompletnie zaktualizowanej i dopracowanej edycji gry do kwietnia przyszłego roku.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/need_for_speed_burnwood_district-600×338.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/need_for_speed_crescent_mountains_district-600×338.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/need_for_speed_el_rey_district-600×338.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/need_for_speed_franklin_terrace_district-600×338.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/need_for_speed_royal_park_district-600×338-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/need_for_speed_south_port_district-600×338.jpg”]
Written By
More from Patryk

Trine 3: The Artifacts of Power zapowiedziane na PC

Trine 3: The Artifacts of Power na PC zostało oficjalnie zapowiedziane. Twórcy...
Read More