Poznaliśmy wagę dodatku inFamous: First Light

inFamous: First Light jest pierwszym, samodzielnym dodatkiem do gry inFamous: Second Son od studia Sucker Punch. Dodatek opowie historię Abigail “Fetch” Walker, którą poznajemy podczas przygód Delsina. W sieci pojawiła się informacja ile miejsca do instalacji na dysku będzie potrzebować First Light.

Akcja First Light będzie rozgrywać się zimą, dzięki czemu ujrzymy całkiem nowe efekty pogodowe.

Już za kilka dni poznamy bliżej Abigail “Fetch” Walker, którą poznaliśmy podczas grania w inFamous: Second Son. W sieci pojawiły się informacje ile miejsca zajmie samodzielny dodatek First Light. Otóż wszyscy, którzy planują zakup DLC będą musieli przygotować na swojej konsoli 9,3 GB wolnego miejsca, ponieważ właśnie tyle do instalacji będzie potrzebować inFamous: First Light. Dlaczego tyle? Dlatego, że aby poznać historię “Fetch” nie musimy posiadać podstawowej wersji gry.

Sucker Punch już jakiś czas temu informowało, że rozgrywka w inFamous: First Light zajmie graczom około 5 godzin, co jak na dodatek jest bardzo dobrym wynikiem. Ponadto twórcy podkreślają, że w dodatku zobaczymy całkiem, nowe i inne możliwości mocy Neonu. W First Light dostępne będą nowe rodzaje ataków oraz umiejętności, a całe drzewko rozwoju mocy będzie zupełnie inne, aniżeli te, które mogliśmy zobaczyć w inFamous: Second Son.

inFamous: First Light przedstawia wydarzenia, które miały wpływ na fabułę inFamous: Second Son oraz jednocześnie przedstawia całe uniwersum z nieco innej perspektywy. Premiera dodatku w wersji cyfrowej zaplanowana jest na 26 sierpnia tego roku. Natomiast na pudełkowe wydanie przyjdzie nam poczekać do września.

[dzięki- Gearnuke]

More from Mikołaj Ciesielski

Grand Theft Auto V- nowe screeny z wersji na komputery osobiste

Do sieci trafiły piękne screeny Grand Theft Auto V pochodzące z wersji...
Read More