Poznaliśmy szczegóły na temat ”Dragon’s Teeth”, kolejnego dodatku do Battlefield 4

Firma Electronic Arts opublikowała pierwsze informacje na temat czwartego dodatku do gry Battlefield 4. Rozszerzenie nosi nazwę Dragon’s Teeth i trafi na rynek jeszcze tego lata.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Dragon’s Teeth (Zęby Smoka) to kolejny, czwarty z kolei dodatek do gry Battlefield 4. Zawartość ukaże się na rynku jeszcze tego lata w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360 oraz PlayStation 3 i komputery osobiste. Firma Electronic Arts postanowiła podzielić się z nam informacjami na temat jego zawartości.

Akcja dodatku zabiera nas na zatłoczone uliczki dalekiego wschodu. Trafimy w regiony Azji i Pacyfiku. Twórcy przygotowują z myślą o Dragon’s Teeth cztery nowe mapy dla rozgrywek wieloosobowych. Zagramy również w trybie rozgrywki Sprzężenie, podczas gdy naszym zadaniem będzie łączenie punktów kontrolnych.

Dodatek Dragon’s Teeth do Battlefield 4 w szczegółach:

  • Cztery nowe mapy na kontynencie Azjatyckim
  • Pięć zupełnie nowych broni
  • Dwa nowe gadżety, czyli kuloodporna tarcza oraz dron bojowy
  • Chain Link, zupełnie nowy tryb rozgrywki

Datę premiery zaplanowano na okres wakacyjny. Dodatkową zawartość możecie zakupić za gotówkę, ale również wchodzi ona w skład usługi Premium. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun rozszerzenia Dragon’s Teeth w akcji!

Written By
More from Patryk

Marka Alan Wake sprzedała się w ilości 4,5 mln egzeplarzy

Alan Wake to zasłużona marka, która pojawiła się na konsoli Xbox 360...
Read More