Poznaliśmy szczegóły dotyczące mikropłatności w The Elder Scrolls Online

Studio Zenimax Online zajęło stanowisko w sprawie mikropłatności w grze The Elder Scrolls Online, która już w czerwcu pojawi się na PS4 oraz XO.

The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.
The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.

Autorzy gry The Elder Scrolls nie tak dawno zapowiedzieli zrezygnowanie z konieczności opłacania abonamentu na rzecz rozgrywek w swoje MMORPG. Teraz producenci zajęli stanowisko w sprawie mikropłatności, które już od 17 marca pojawią się w grze.

Mikropłatności będą dostępne w wirtualnym sklepie Crown Store. Pozwolą one na zakup dodatkowych elementów, chociażby w postaci okresowych bonusów do uzyskiwanego doświadczenia, mikstur leczniczych, wierzchowców, jak również wszelakiego rodzaju kostiumów dla bohaterów.

Superprodukcja z gatunku MMORPG od studia Zenimax rezygnuje zatem ostatecznie z systemu abonamentowego. Aby grać, gracze nie będą zmuszeni uiszczać dodatkowych opłat, tyle tylko, iż będzie wymagane PlayStation Plus. Producent gry przygotował ofertę w postaci ESO Plus, czyli pewnej formy abonamentu, dzięki której gracze mogą otrzymywać dodatki DLC, ekstra walutę, bonusy do doświadczenia itp.

The Elder Scrolls Online w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się na rynku w systemie buy to play już 9 czerwca.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/two-elder-scrolls-online-loyalty-rewards-revealed/]

Kogo poprowadzisz w świecie The Elder Scrolls Online na wielką przygodę?
Kogo poprowadzisz w świecie The Elder Scrolls Online na wielką przygodę?
Written By
More from Patryk

Remedy Entertainment przesuwa datę premiery gry Quantum Break

Firma Remedy Entertainment zdecydowała się przesunąć datę premiery gry Quantum Break przeznaczonej...
Read More