Poznaliśmy szczegóły dotyczące mikropłatności w The Elder Scrolls Online

Studio Zenimax Online zajęło stanowisko w sprawie mikropłatności w grze The Elder Scrolls Online, która już w czerwcu pojawi się na PS4 oraz XO.

The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.
The Elder Scrolls to bardzo spore uniwersum, które składa się z pięciu części głównych, oraz gry Online.

Autorzy gry The Elder Scrolls nie tak dawno zapowiedzieli zrezygnowanie z konieczności opłacania abonamentu na rzecz rozgrywek w swoje MMORPG. Teraz producenci zajęli stanowisko w sprawie mikropłatności, które już od 17 marca pojawią się w grze.

Mikropłatności będą dostępne w wirtualnym sklepie Crown Store. Pozwolą one na zakup dodatkowych elementów, chociażby w postaci okresowych bonusów do uzyskiwanego doświadczenia, mikstur leczniczych, wierzchowców, jak również wszelakiego rodzaju kostiumów dla bohaterów.

Superprodukcja z gatunku MMORPG od studia Zenimax rezygnuje zatem ostatecznie z systemu abonamentowego. Aby grać, gracze nie będą zmuszeni uiszczać dodatkowych opłat, tyle tylko, iż będzie wymagane PlayStation Plus. Producent gry przygotował ofertę w postaci ESO Plus, czyli pewnej formy abonamentu, dzięki której gracze mogą otrzymywać dodatki DLC, ekstra walutę, bonusy do doświadczenia itp.

The Elder Scrolls Online w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się na rynku w systemie buy to play już 9 czerwca.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/two-elder-scrolls-online-loyalty-rewards-revealed/]

Kogo poprowadzisz w świecie The Elder Scrolls Online na wielką przygodę?
Kogo poprowadzisz w świecie The Elder Scrolls Online na wielką przygodę?
Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Rider jednak tylko na Xbox One?

Wszyscy czekamy na wielki powrót Lary Croft w grze Rise of the...
Read More