Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące filmowej adaptacji The Last of Us

Podczas Comic- Con w San Diego odbył się bardzo ciekawy panel Sony Screen Gems, gdzie głównym tematem była filmowa adaptacja wydanej w 2013 roku na PlayStation 3 gry The Last of Us.

The Last of Us jest jedną z najlepszych gier zeszłego roku. Ponadto tytuł ten zdobył bardzo dużo branżowych nagród.

Na samym początku należy podkreślić, że scenariusz filmowej adaptacji The Last of Us przygotowuje Neil Druckman, czyli ten sam pan, który odpowiedzialny był za historię opowiedzianą w pierwowzorze. Dzięki takiemu zabiegowi film ma być jak najbardziej spójny z grą. Reżyserem filmowej wersji historii Joela i Ellie został Sam Raimi, któr wcześniej odpowiedzialny był m.in za trzy części Spider- Mana.

Podczas panelu dowiedzieliśmy się jednak tego, co najważniejsze, a więc poznaliśmy jedną osobę, która na pewno wystąpi w filmie The Last of Us. Jest to Maisie Williams, która znana jest przede wszystkim z roli Arii Stark, czyli z serialu Gra o Tron. Nie wiadomo w kogo wcieli się ta młoda aktorka, ale prawdopodobnie to właśnie ona będzie filmową Ellie. Sam Raimi w rozmowie ze studiem Naughty Dog podkreślił, że trzeba stworzyć produkcję, która będzie wierna temu, co zostało pokazana w grze. Miejmy nadzieję, że już niedługo poznamy więcej informacji, a także pełną obsadę filmu oraz datę premiery.

[dzięki- VG24/7]
The Last of Us trafi na ekrany kin.
The Last of Us trafi na ekrany kin…
...wiadomości na temat ekipy aktorów przekazano podczas imprezy Comic-Con!
…wiadomości na temat ekipy aktorów przekazano podczas imprezy Comic-Con!
More from Mikołaj Ciesielski

Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition będzie posiadać opcje cross- save

Diablo III: Reaper of SoulsUltimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo III,...
Read More