Poznaliśmy pierwsze, świetne oceny MotoGP 14 na konsole nowej generacji

Firma Milestone pracuje od dłuższego czasu nad grami wyścigowymi, toteż ich kolejnym tytułem jest MotoGP 14. Gra otrzymała pierwsze oceny w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One.

MotoGP 14 pojawi się na wielu platformach i zaoferuje graczom pełny, licencjonowany sezon zmagań motocyklowych.
MotoGP 14 pojawi się na wielu platformach i zaoferuje graczom pełny, licencjonowany sezon zmagań motocyklowych.

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat jakości MotoGP 14, które pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One. Pierwsze oceny zgodnie połączyły recenzentów, ponieważ są one wysokie i podkreślają solidne wykonanie produkcji Milestone.

MotoGP 14 trafiło już do sprzedaży na terenie Europy, a w sieci pojawiają się pierwsze noty tej gry. Mowa tutaj o symulacji sportów motocyklowych, które pozwalają nam rozegrać w pełni poprzedni sezon mistrzostw. Tym razem nasza kariera zacznie się od samego ”dołu”, a więc najsłabszej klasy rozgrywek. Autorzy gry chcą nadać trochę autentyczności przebiegowi kariery, toteż zostaniemy wrzuceni do garażu jako żółtodziób, który dopiero musi zarobić na porządne motocykle.

Recenzenci są raczej zgodni, co do jakości oprawy graficznej gry. Tytuł jest chwalony za oprawę wizualną, model jazdy, oraz zgrabny kompromis pomiędzy systemem symulacji a zabawą w stylu arcade. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwsze oceny tej gry w wersji na PlayStation 4. 

  • GameStyle: 8/10
  • Eurogamer: 8/10
  • GameStyle: 8/10
  • 3DJuegos: 8/10
  • Meristation: 7/10
  • PS4Attitude: 3.8/5

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Forza Motorsport 6 – zobaczcie gameplay z gry prosto z gamescom 2015

Podczas targów gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć mnóstwo ciekawych gier, w tym największa...
Read More