Poznaliśmy pierwszą grę październikowej oferty PlayStation Plus?

W sieci pojawiły się gorące informacje na temat oferty gier PlayStation Plus na październik. Najnowsza reklama abonamentu najprawdopodobniej zdradziła jedną z większych gier oferty.

Firma Sony oczywiście jeszcze nie przedstawiła najnowszej oferty PlayStation Plus na październik tego roku, ale już teraz zaistniały pierwsze przesłanki ku temu, że możemy liczyć naprawdę na mocne uderzenie. W sieci pojawiły się informacje o domniemanej obecności gry Assassin’s Creed IV: Black Flag na PlayStation 4 w ofercie PlayStation Plus.

Amerykański przedstawicie Sony PlayStation opublikował spot reklamujący ofertę PlayStation Plus. Gracze z całego świata bardzo szybko podłapali jedną z pomniejszych informacji z niego wynikających, mianowicie fakt darmowego dostępu do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag dla wszystkich abonentów PlayStation Plus. Oczywiście, jak szybko spot reklamowy się pojawił w internecie, tak szybko z niego zniknął. Wiadomość jednak pozostała.

W przyszłym miesiącu debiutuje Assassin’s Creed Syndicate, a więc firma Ubisoft mogła dogadać się z Sony, aby udostępnić jedną z poprzednich odsłon gry. Pozwoli to graczom poznać część historii i przygotować się manualnie do rozgrywki w najnowszej odsłonie cyklu. Z drugiej strony może to być równocześnie plotka, która nie znajdzie potwierdzenia w rzeczywistości. Należy zatem czekać na ujawnienie oferty PlayStation Plus na październik i trzymać kciuki za Sony.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/PlS-Plus-pazdziernik-2015.jpg”]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Cyberpunk 2077 ma być grą o wiele większą od Wiedźmin 3: Dziki Gon

Cyberpunk 2077 to kolejny, wielki projekt firmy CD Projekt RED, którego realizacja...
Read More