Poznaliśmy pełną listę trofeów i osiągnięć gry Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Tytuł ten oparty jest o twórczość angielskiego pisarza J. R. R. Tolkiena, ale opowiada całkiem nową historię. W sieci opublikowana został listę trofeów i osiągnięć, które będziemy mogli zdobyć podczas zabawy.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na konsole nowej oraz starej generacji.

Śródziemie: Cień Mordoru ma szanse stać się najlepszą grą osadzoną w uniwersum stworzonym przez angielskiego pisarza J. R. R. Tolkiena. Wszyscy fani twórczości pisarza, którzy interesują się grami wideo pokładają w tym tytule duże nadzieję i nie trudno im się dziwić, ponieważ po licznych materiałach udostępnionych przez twórców widać, że Śródziemie: Cień Mordoru może być jedną z najlepszych gier tego roku. Monolith Productions postanowiło również opublikować pełną listę osiągnięć i trofeów, które będziemy zdobywać podczas zwiedzania Mordoru. Jeśli jesteście zainteresowani wspomnianą listę, to znajdziecie ją tutaj.

Lista jest dość spora, ale na pewno znajdą się śmiałkowie, którzy z Cienia Mordoru będą chcieli wycisnąć 100 % i zapewne już kilka dni po premierze w sieci będzie można znaleźć dowody na to, że da się zdobyć wszystkie trofea z powyższej listy. Miejmy również nadzieję, że w dniu premiery Śródziemie: Cień Mordoru będzie chwalone w branży, ponieważ jak już wspomniałem, po licznych materiałach można wiele oczekiwać po tej produkcji. Miejmy nadzieję, że Monolith Productions wraz z swoją grą sprosta wymaganiom graczy.

Śródziemie: Cień Mordoru zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 3 października tego roku.

[dzięki- GameInformer]

More from Mikołaj Ciesielski

Sprawdźcie najnowsze screeny z Dragon Age: Inkwizycja!

DRAGON AGE: INKWIZYCJA TO KOLEJNA CZĘŚĆ ZNANEJ SERII GIER RPG. PREMIERA ZAPLANOWANA...
Read More