Poznaliśmy oficjalne okładki F1 2014!

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry F1 2014 na terenie naszego kraju. W sieci opublikowano oficjalne okładki tej gry wyścigowej, która pojawi się tej jesieni w sprzedaży.

F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.
F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.

F1 2014 będzie zwieńczeniem pięcioletniego okresu dopracowywania kolejnych gier z nagradzanej serii Formuła 1 i oferuje fanom najlepszy możliwy produkt tego typu. F1 2014 uwzględnia radykalne zmiany regulaminu z bieżącego roku – najważniejsze w 60-letniej historii tego sportu – łącznie z regulacjami aerodynamiki i podrasowania silników. Większość drużyn zmieniła zawodników i pojawiły się nowe tory. Gracze doświadczą też różnicy w prowadzeniu nowych bolidów.

Nowy system tworzenia kierowcy szybko rozpoznaje umiejętności gracza i dopasowuje poziom gry do optimum, podczas gdy regulowane poziomy trudności pozwalają na współzawodnictwo na coraz wyższym pułapie. Naprawdę doświadczeni gracze mogą sami ustawić własny poziom trudności, by uczestniczyć w prawdziwym dla siebie wyzwaniu.

W 2015 roku firma Codemasters przedstawi nowy tytuł z serii na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra pojawi się w środku sezonu 2015, gracze będą więc mieli dostęp do cyfrowych aktualizacji, zgodnie z bieżącym stanem drużyn i występujących co tydzień zawodników.

 

 

 

Written By
More from Patryk

FIFA 16 wchodzi do oferty abonamentu EA Access na Xbox One

Już dziś można zagrać w grę FIFA 16 w ramach oferty EA...
Read More