Poznaliśmy nowe informacje na temat Resident Evil: Revelations 2!

Magazyn Gamesmaster Magazine opublikował ciekawe informacje na temat gry Resident Evil: Revelations 2. Powraca legendarna bohaterka z poprzednich części w towarzystwie kogoś nowego.

Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.
Resident Evil to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży gier wideo.

Wielka zapowiedź Resident Evil: Revelations 2 rozbudziła w sercach graczy nadzieję na powrót marki do korzeni gatunku. Otrzymaliśmy właśnie nowe informacje na temat tej gry, bowiem magazyn Gamesmaster opublikował na swoich łamach kilka ciekawostek na temat historii i rozgrywki. Szykujcie się na powrót Claire Redfield!

Miejscem akcji będzie areszt na opuszczonej przez ludzi wyspie. Właśnie tam wylądują porwane przez organizację Umbrella dwie bohaterki gry: Claire Redfield oraz Moira Burton. Claire powinniście kojarzyć z legendarnego Resident Evil 2, jak również świetnego Resident Evil: Code Veronica X. Moira Burton to córka znanego pierwszej części serii Barry’ego Burtona, która jest młodą i niedoświadczoną w boju osobą. Claire od naszego ostatniego spotkania zmieniła się, teraz jest doświadczoną i świetnie wyszkoloną do walki bohaterką. Moira zaś będzie nas wspierać w trakcie rozwiązywania zagadek, wspierać nas oraz leczyć. 

Capcom udostępni oczywiście tryb kooperacji dla dwóch osób, ale główny wątek będzie można ukończyć w pojedynkę (drugi bohater sterowany przez sztuczna inteligencję). Charakterystyka rozgrywki ma przypominać pierwsze odsłony serii, z naciskiem na survival, tym samym odchodząc od schematów znanych nam z Resident Evil 5 oraz Resident Evil 6

Autorzy gry planują wprowadzić również nowe elementy do rozgrywki. Wprowadzony zostanie nowy gatunek przeciwnika, który został naznaczony chorobą. Jest to bardzo szybki, zwinny i niezwykle niebezpieczny potwór, których ataki będą niebezpieczne. Gracz będzie mógł podejmować decyzje, czy walczyć z nimi, uciekać, czy może zakraść się i zaatakować z ukrycia.

Miejmy nadzieję, że otrzymamy świetną kontynuację Resident Evil: Revelations, na którą tak wszyscy czekamy.  Warto w tym miejscu dodać, że producent zapowiedział pełne wsparcie dla 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Poniżej najnowsze zdjęcia stron magazynu Gamesmaster przedstawiające rzeczony tytuł.

[dzięki – Rely on Horror]
Written By
More from Patryk

Burnout Paradise nie dla wstecznej kompatybilności na Xbox One

Wsteczna kompatybilność na Xbox One to szansa na ogranie starszych tytułów z...
Read More