Poznaliśmy nowe informacje na temat Dragon Quest Heroes

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Dragon Quest Heroes. Klasyczna seria gier jRPG powróci na konsoli PlayStation 4. Magazyn Shonen Jump ujawnił nowe grafiki oraz ciekawostki na temat gry.

Dragon Quest to zasłużona marka firmy Square Enix, która od wielu lat trafia w ręce graczy. Co z kolejną odsłoną serii?
Dragon Quest to zasłużona marka firmy Square Enix, która od wielu lat trafia w ręce graczy. Co z kolejną odsłoną serii?

Square Enix zapowiedziało kilka dni temu, że nowa odsłona serii Dragon Quest pojawi się na PlayStation 4. Dziś dowiedzieliśmy się kilku nowych informacji na temat Dragon Quest: Heroes, bowiem magazyn Shoten Jump opublikował na swoich łamach kilka interesujących szczegółów.

Poniżej prezentujemy wybraną stronę magazynu, gdzie napisano kilka informacji na temat Heroes. Warto w tym miejscu podkreślić, że za projekt postaci oraz kreację świata gry będzie odpowiedzialny legendarny Akira Toriyama, ojciec marki Dragon Ball.

Magazyn przygotował również krótki opis czterech postaci, których losami pokierujemy podczas zabawy. Do grupy bohaterów należą Act, Meer,  Julieta oraz Dirk. Ich sylwetki mogliście sprawdzić na pierwszym zwiastunie gry, jak również poniższej ilustracji. Ciekawostką jest fakt obecności Terrego, który był bohaterem klasycznego dziś Dragon Quest VI: Realms of Reverie oraz Dragon Quest Monsters. Nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy postać będzie w jakiś sposób grywalna.

Historia w Dragon Quest: Heroes ma opowiadać o niebezpiecznej armii demonów, która odważyła się zaatakować spokojne królestwo. Nasi śmiałkowie staną do walki z tym przeciwnikiem. 

Dragon Quest: Heroes trafi na PlayStation 4!
Dragon Quest: Heroes trafi na PlayStation 4!
Written By
More from Patryk

Konkretna zajawka Battlefield 4: Final Stand

Electronic Arts opublikowało trailer dodatku Final Stand do gry Battlefield 4. DLC...
Read More