Poznaliśmy marcową ofertę PlayStation Plus?

Czasami Sony nie przestaje mnie zadziwiać. Chodzi tutaj o PlayStation Plus i gry, które dostajemy w tej ofercie. Na marzec zaplanowano nie byle jakie produkcje. Tomb Raider, Brothers: A Tale of Two Sons, Dead Nation na PlayStation 4, jak również ciekawe gry na PlayStation Vita.

tajzap

 

Nieoficjalne informacje opublikowane w sieci twierdzą, że w marcu, dzięki PlayStation Plus, otrzymamy kolejną, topową produkcję. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z najnowszą odsłoną marki Tomb Raider, to Sony wam to ułatwi. W marcu to ta gra, prawdopodobnie, będzie odgrywała rolę hitu w ofercie PS Plus. Drugą pozycją może okazać się Brothers: A Tale of Two Sons, niezależna przygodowa gra z elementami logicznymi i ciekawą historią. Właściciele PlayStation 4 otrzymają Dead Nation. Oferta dla handheldu Sony jest również okazała. Gracze korzystający z PlayStation Vita mogą liczyć na gry pokroju Bystry jak…, jak również PixelJunk Monsters Ultimate HD. Są to jednak nie sprawdzone informacje, które powinniście traktować z dużym dystansem.

Tomb Raider odcina się od poprzednich kilku części, tym samy otwiera sobie drogę do wielu, ciekawych kontynuacji. Premiera tej gry była niezwykle oczekiwana, produkt zgarną świetne noty w rodzimej i zagranicznej prasie. Gracze polubili nowy styl Lary Croft, elementy rozgrywki, a nawet tryby wieloosobowe. Nowością w serii okazało się wprowadzenie systemu rozwoju postaci poprzez rozdzielanie punktów umiejętności oraz możliwość tworzenia przedmiotów z różnych elementów znajdowanych podczas eksploracji tajemniczej wyspy. Gra powróci na PlayStation 4, to już pewne, ale warto poznać tę historię już teraz, z uwagi na jej niebanalny i odkrywczy klimat.

Written By
More from Patryk

Terraria trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360 jeszcze w tym tygodniu

Terraria to platformowa gra w ujęciu 2D, za którą odpowiada niezależne studio...
Read More