Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat dodatków do Driveclub

Autorzy gry wyścigowej Driveclub opublikowali na blogu PlayStation informację na temat planowanych premier dodatków. Producent zamierza wspierać systematycznie tytuł przynajmniej do czerwca 2015 roku.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Dodatki w grach wyścigowych to standard, który zostanie zaaplikowany również do Driveclub. Autorzy gry potwierdzili na blogu PlayStation planowane wsparcie dla swojej najnowszej gry wyścigowej. Producent zaangażował się we wspieranie gry przynajmniej do czerwca 2015.

Tytuł debiutuje na rynku z dniem 8 października, producent zoobowiązał się dostarczać rozszerzenia każdego miesiąca aż do czerwca 2015 roku. Darmowe dodatki obejmują między innymi 11 nowych tras oraz dziewięć nowych samochodów. Gracze nie powinni więc narzekać na brak dodatkowej zawartości oraz nudę.

Płatne rozszerzenia wprowadzają kolejną porcję motoryzacyjnych doświadczeń, bowiem Evolution w ten właśnie sposób udostępni 38 kolejnych samochodów. To jednak nie wszystko, autorzy przygotowali dla zainteresowanych 176 wyzwań oraz 80 wzorów karoserii.

Dostęp do pełnego pakietu dodatków możecie sobie zagwarantować poprzez wykupienie przepustki sezonowej. Została ona wyceniona na około 105 złotych. Producent twierdzi, że przybliżona wartość wszystkich dodatków to około 300 złotych.

Driveclub uzyskał również status ”Gold”, co oznacza mniej więcej tyle, że tytuł trafił oficjalnie do tłoczni, gdzie zostane wytłoczony oraz przygotowane zostaną jego oficjalne okładki. Czekamy na ten tytuł z niecierpliwością!

Wsparcie dla Driveclub prezentuje się nieźle!
Wsparcie dla Driveclub prezentuje się nieźle!

[dzięki – http://blog.eu.playstation.com/2014/09/10/driveclub-season-pass-free-dlc-plan-detailed/]

Written By
More from Patryk

Street Fighter 5 ma być czymś, czego nikt się nie spodziewa

Street Fighter 5 będzie wielką niespodzianką i grą, której nikt się nie...
Read More