Poznaliśmy kilka nowych informacji na temat The Division

The Division to kolejna odsłona cyklu gier sygnowanych nazwiskiem pisarza Toma Clancy’ego. Wielu graczy czeka na tę pozycję, ponieważ może ona okazać się prawdziwym hitem. Twórcy postanowili umilić czas oczekiwania i podzielić się kilkoma informacjami dotyczącymi The Divison.

Czy sieciowa gra sygnowana nazwiskiem znanego pisarza odniesie sukces? Dla serii to na pewno coś nowego, tak samo jak dla fanów.

Massive Entertainment, czyli zespół odpowiedzialny za The Division oczarował graczy już podczas pierwszej prezentacji gry. Od tamtego czasu apetyt graczy wciąż rośnie i dosłownie wszyscy czekają na dzień premiery The Division. Jednakże przyjdzie nam jeszcze poczekać na ten dzień, ponieważ premiera gry została przesunięta na przyszły rok, o czym pisaliśmy tutaj. Jednakże, aby umilić czas oczekiwania Massive Entertainment postanowiło podzielić się z graczami kilkoma informacjami.

Po pierwsze twórcy zapowiadają, że w The Division pojawi się tzw. „Zielona Strefa”, w której każdy gracz będzie mógł spokojnie przygotować się do misji. Fachowcy z Massive Entertainment poinformowali również, że w ich najnowszej grze będzie można handlować przedmiotami. Według twórców handel ma być bardzo istotnym elementem rozgrywki, ale ten element jest wciąż dopracowywany. Na koniec twórcy zapewniają, że w ich najnowszej produkcji nie zabraknie systemu rozwoju naszego bohatera. Ponadto zapewniają, że będziemy mogli w pełni spersonalizować wygląd naszej postaci.

The Division trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One jesienią 2015 roku.

[dzięki- DualShockers]

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inwkizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący Varrica

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More