Poznaliśmy dokładną datę premiery LittleBigPlanet 3

LittleBigPlante 3 to, jak sam tytuł wskazuje, trzecia część popularnej serii gier platformowych dzieła studia Media Molecule. Warto wspomnieć, że najnowsza odsłona będzie w pełni kompatybilna za poprzednimi częściami serii. Ponadto twórcy gry właśnie podali dokładną datę premiery swojej najnowszej gry.

LittleBig Planet to jedna z najoryginalniejszym marek Sony w ostatnich latach.
LittleBig Planet to jedna z najoryginalniejszym marek Sony w ostatnich latach.

Na amerykańskim blogu PlayStation pojawiła się wiadomość od twórców LittleBigPlanet, w której to informują o dokładnej dacie premiery swojej najnowszej produkcji oraz zapowiadają kilka dodatków, dla tych którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie LittleBigPlanet 3. Twórcy informują, że w Ameryce LittleBigPlanet 3 pojawi się 18 listopada na PlayStation 4 oraz na PlayStation 3. Natomiast jeśli chodzi o europejską premierę gry, to nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to 21 listopad.

Ponadto wszyscy gracze, którzy zamówią najnowsze przygody Sackboya jeszcze przed premierą mogą liczyć na dodatkowe kostiumy, które będą się różniły, ponieważ różne sklepy, oferują różna przebrania. Twórcy zapewniają jednak, że poniższe zestawy DLC dostępne będą także w innych sklepach.

  • Pluszowy Sackboy- Target
  • Mythical Creatures Costume Pack- GameStop
  • Hidden Creatures Cstume Pack- Best Buy
  • PlayStation Favorites Costume Pack- Amazon
  • LittleBigPlanet 3 T-Shirt Pack- zostanie dodawany do wszystkich zamówień na PlayStation Store
[dzięki- PlayStation Blog]

More from Mikołaj Ciesielski

Zapowiedź gry Call of Duty: Black Ops 3

Kolejny rok nie może obejść się bez kolejnej części serii Call of...
Read More