Poznaliśmy datę premiery Star Craft 2: Legacy of the Void

Pecetowcy od dłuższego czasu oczekiwali potwierdzenia daty premiery Star Craft 2: Legacy of the Void. Ten wspaniały dodatek do już kultowego Star Craft 2 cieszy się sporą popularnością, a zagramy w niego już 10 listopada.

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła dzisiaj, że StarCraft II: Legacy of the Void, wyczekiwana, trzecia część trylogii strategii czasu rzeczywistego StarCraft II, pojawi się w sklepach na całym świecie już 10 listopada. Podczas zabawy z Legacy of the Void gracze poprowadzą legendarnych wojowników, Artanisa i Zeratula, do walki o zjednoczenie rasy protosów, odzyskanie ich ojczyzny i pokonanie prastarego zła, które zagraża całemu wszechświatowi.

Data premiery dodatku Legacy of the Void została ujawniona podczas finałów 3 sezonu StarCraft II World Championship Series rozgrywanych w Krakowie i transmitowanych na żywo na całym świecie. Uczestnicy zawodów oraz widzowie byli również świadkami premierowego pokazu wypełnionego akcją filmu wprowadzającego do Legacy of the Void. Intro możecie obejrzeć poniżej treści wiadomości.

Limitowana edycja kolekcjonerska gry w wydaniu pudełkowym zawierać będzie wszystkie elementy cyfrowej wersji deluxe Legacy of the Void, a także specjalne wydanie kolorowego „Podręcznika operacyjnego StarCrafta” w twardej oprawie, płytę DVD z filmami z gry i materiałami specjalnymi oraz ścieżkę dźwiękową na płycie CD.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]StarCraft to seria komputerowych strategicznych gier czasu rzeczywistego, komiksów, książek i opowiadań wydanych przez firmę Blizzard Entertainment. Pierwsza odsłona serii pojawiła się na rynku w roku 1998 na komputerach PC. Oczywiście była wspierana przez liczne dodatki, ale dopiero Star Craft 2 wydane w roku 2010 wprowadziło przełom oraz mnóstwo zmian do tego cyklu.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vaxWTkK_y-c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [interaction id=”55f69535cfb503701d3b1717″]
Written By
More from Patryk

Lara Croft and the Temple of Osiris – unboxing razem z bohaterką gry

Lara Croft and the Temple of Osiris już niebawem pojawi się na...
Read More