Poznaliśmy datę premiery oraz trailer trzeciego odcinka The Walking Dead: Season Two

Telltale Games opublikowało w sieci datę premiery oraz trailer trzeciego odcinka The Walking Dead: Season Two. Mowa tutaj o In Harm’s Way, które zmierza na iOS, PC, PS3 oraz X360.

The Walking Dead: Season Two jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.
The Walking Dead: Season Two jest dostępne na wielu platformach, w tym PlayStation 3, Xboksie 360, PC, iOS oraz PlayStation Vita.

W tym tygodniu zostanie opublikowany trzeci odcinek gry The Walking Dead: Season Two, który nosi nazwę In Harm’s Way. Jest to kontynuacja przygody Clementine, która wpada w tarapaty, razem z poznaną w drugim odcinku grupką bohaterów. Zostaną oni porwani przez pewnego, brutalnego lidera innej grupki ocalałych, który ma niecne plany wobec Clementine i reszty ocalałych. Tym razem, jak to ujmuje Telltale Games, będziemy zmuszeni podejmować kilka trudnych, acz istotnych decyzji podczas rozgrywki. Tytuł oczywiście nie odbiega niczym od swoich poprzedników, nadal jest to epizodyczna przygodowa gra z elementami zagadek logicznych oraz ciekawymi, wpływającymi na dalszą rozgrywkę dialogami.

Autorzy gry potwierdzają, że już w czwartek będziecie mogli zaopatrzyć się w In Harm’s Way na następujących platformach: Xbox 360, PlayStation 3, komputery osobiste oraz urządzenia mobilne. Co ciekawe, data premiery odcinka na PlayStation Vita nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Możecie zatem rzucić okiem na zwiastun premierowy. 

[dzięki – Videogamer]

Written By
More from Patryk

Niektóre błędy w Wiedźmin 3: Dziki Gon potrafią przerazić

CD Projekt RED nie ustrzegło się błędów w grze Wiedźmin 3: Dziki...
Read More