Poznaliśmy datę premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Na oficjalnej stronie sklepu Microsoft Store pojawił się wpis dotyczący Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, a dokładnie precyzujący datę premiery gry.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

Hideo Kojima trzyma branżę oraz graczy w niepewności nie ujawniając konkretnej daty premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Tytuł miałby pojawić się w przyszłym roku, dokładnie 24 lutego 2015, tak przynajmniej możemy przeczytać na oficjalnej stronie sklepu Microsoft Store.

Wiadomość co najmniej sensacyjna, głównie z uwagi na zapowiedzi mistrza Kojimy o niespodziance, którą przygotowywał dla graczy z okazji świąt Bożego Narodzenia. Czy rzeczony wpis może oznaczać, że w najnowszą odsłonę legendarnej serii zagramy szybciej, niż się tego spodziewaliśmy?

Byłoby bardzo miło ze strony twórców, aby już po nowym roku udostępnić ten długo oczekiwany tytuł na rynku. Apetyty fanów serii, i nie tylko, rozbudził z pewnością prolog w postaci Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, który to wprowadzał graczy w historię piątej odsłony serii oraz pozwalał zaznajomić się z usprawnioną mechaniką rozgrywki. Gra dostępna jest na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz na komputerach osobistych.

Na potwierdzenie informacji dotyczących daty premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain będziemy musieli jeszcze poczekać. Jednakowoż jeżeli konkretna data pojawiła się na oficjalnej stronie Microsoft Store, to to już coś znaczy.

[dzięki – http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/productID.282497300?srccode=cii_5784816&cpncode=41-13993878-2&WT.mc_id=US_datafeed_PriceGrabber]

Oby to była prawda!
Oby to była prawda!
Written By
More from Patryk

Formula E pojawi się Forza Motorsport 6 i dziesiątki nowych aut

Turn10 ujawnia nowe samochody wchodzące w skład gry Forza Motorsport 6 na...
Read More