Poznaliśmy datę premiery Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX!

Firma Square Enix jeszcze przed oficjalnym otwarciem targów E3 poinformowała graczy o jednym ze swoich wydawnictw. Do świata bajek Disney’a powrócimy w grudniu!

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Firma Square Enix poinformowała oficjalnie o dacie premiery gry Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX, która dostępna będzie tylko na PlayStation 3. Tytuł pojawi się na półkach sklepowych 5 grudnia tego roku, a więc w gorącym okresie przed świątecznym. Mowa tutaj o kompilacji klasycznych gier firmy Square Enix, w której skład wchodzą Kingdom Hearts II Final MIX, Kingdom Hearts Birth by Sleep Final MIX, jak również Kingdom Hearts Re: coded. Każda z gier została podciągnięta graficznie do poziomu 1080p oraz sześćdziesięciu klatek na sekundę.

Kompilacja pozwoli nam na wcielenie się w bardzo znane postaci ze świata Disney’a, jak chociażby Donald Duck, czy też Mickey Mouse. Gra w założeniu jest tytułem z gatunku RPG, ale jej charakterystyka nawiązuje również do gier typowo przygodowych. Podczas zwiedzania kolorowego i baśniowego świata natkniemy się na mnóstwo znanych nam postaci z dzieciństwa, a to za sprawą bajek właśnie wspomnianego Disney’a. 

Wszystkie trzy części tego zestawu mogą pochwalić się również znakomitym wynikiem sprzedażowy, który stoi na poziomie 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. Square Enix aktualnie pracuje nad zupełnie nową odsłoną, która trafi tylko na Xbox One oraz PlayStation 4. W oczekiwaniu na ten tytuł, możecie obejrzeć nową, bardzo przyjemną dla oka galerię screenów z gry Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts przewiduje 50 milionów egzemplarzy PlayStation 4 i Xbox One na rynku do końca roku

Przedstawiciele firmy Electronic Arts są przekonani, że tylko do końca tego roku...
Read More